JosepH KSA 13 ibiza.. Zaman TüneLii.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

JosepH KSA 13 ibiza.. Zaman TüneLii..

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar arabama bu zmana kadar yaptıgım ve yapıcagım degsıklıklerı bu baslık altında toplıycam...Her degısıklıkte resımlerle paylasıcam..

27.09.2010 tarıhınde aldım aracımı İlk zamanlar cektıgım kareler bunlar..

ilk yapılan işlem cam filmı oldu..

Evt ilk degsıklık olarak cupra tampon aldım cunkı ondekı tampon gercekten kotu duruyordu 1 hafta heycanla boyanmasını bekledıkten sonra tamponum takıldı:)

Tamponum takıldıktan ertesı gun App plakam geldı cuprada karenın guzel durucagını dusundugum ıcın ön plakamı kare yaptırdım..

Sırada Aynaları kaplamak xenon ve turuncu park yapmak vardı. Aynları kapladım xenon ve turuncu park ampullerımı taktım.

Bu kadar degsıklıkten sonra bakım zamanı geldı sanırım Trıger Setı+Debrıyaj balatası ve perıyodik bakımı yapıldı aracın..

Park ampullerını yetersız buldugum ıcın sınyaller park ampul haline getırıldı dursun abi(DEHA) Tarafından..Ayrıca ön panjuru mat sıyaha kapladım..

Şimdi sırada Gecen haftasonu cektıgım bır kac kare var..

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Cok ıstedıgım tavan kaplama işlemınıde gerceklestırıldı arabam böle daha bir guzel geldi gözüme..:)

Sırada lip işlemi vardı oda dün halledildi..

Teşekkürler..

LeonRider

Kayıtlı Üye
Dün canlı canlı gördüm eline emeğine sağlık kardeşim yavaş ama istikrarlı devam ediyosun Allah kaza bela vermesin....:eek:key:

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Çok iğrenç olmuş, leş, ben böyle kötü zevk görmedim, benim 2 yaşındaki yeğenime bu arabayı ver o daha güzel yapardı bazı şeyleri demicem tabikide :eek:key: Maşallah başarılı olmuş ne eksik ne fazla tam kıvamında ;)

oguz

Kayıtlı Üye
Çok başarılı Özellikle beyaz daha güzel gösteriyor bence üzerindekileri. Emeğine sağlık Yusuf.

Ben diyorum ki orijinali gibi bırakayım, zamanı gelince orijinali nasıldı diye kendinize sorunca gelip benim ibizaya bakarsınız :p

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Çok iğrenç olmuş, leş, ben böyle kötü zevk görmedim, benim 2 yaşındaki yeğenime bu arabayı ver o daha güzel yapardı bazı şeyleri demicem tabikide :eek:key: Maşallah başarılı olmuş ne eksik ne fazla tam kıvamında ;)
üzülerek okumaya basladıgım yorumunu harıka bıtırmıssın umutum cok teskkur ederım :)

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Çok başarılı Özellikle beyaz daha güzel gösteriyor bence üzerindekileri. Emeğine sağlık Yusuf.

Ben diyorum ki orijinali gibi bırakayım, zamanı gelince orijinali nasıldı diye kendinize sorunca gelip benim ibizaya bakarsınız :p
tesekkur ederım :) Guzel dusnmussn ama bırazda oynamadan olmuyor bunlarla nabıyım canım sklıo arabaya bısıler yapmadıgım zman :)