Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jetta vs elentra

yorumlarınız icin tesekkur ederim peki accent blue 7 ileri otomatik icin ne düşünürsünüz? hem otomatik hem Hyundai?

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Altına zift attıraacaksan eğer al yolun sesi arabanın içinde resmen

Hyundai otomatiğe kulanimi gayet iyi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Accenti kesinlikle önermiyorum. Otomatikten yana sorun olmaz ama arabayı test ettim ben. Hoşuma gitmedi. Yol tutuşunu ve virajlara girişini beğenmedim.

kendi fikrimi sundum yınede söyluyorum hundai ne olursa olsun almam :D sınıfının ıyı aracı olabılır lakın jettayla yanyana kımse koyamaz hundaının 3 yasındakı bı aracı çok yorgun gözukuyor arabadan anlayan bırı bunu uzaktan bakarak göre bılır ama bır wv veya bmw 5 yasındakı hatta 10 yasındakı aracı hala dırı durabılıyor ...
Bence ön yargılı davranıyorsun.
Artı vw ile bmw yi aynı kefeye koyma. Hatta audi yi bile koyma. Arabadan anlayan biri olarak konuşuyorum.

Bence ön yargılı davranıyorsun.
Artı vw ile bmw yi aynı kefeye koyma. Hatta audi yi bile koyma. Arabadan anlayan biri olarak konuşuyorum.
Hundai i20 vardı bizde araba resmen dökülüyodu hundai almam aldırtmam wv candırr miss miss

Beni EDS ler İYİ tanır

Valla me diyeyim hayırlısı olsun.
şaka bıtarafada ismail kardeşim şimdi sen olsan 2014 jettamı hundaimi alırdın valla kalıte konfor güvenlik acısından ben jetta derim bu tutum nerden gelıyo dersen 3 yıl satısında çalıstım jettanın gercekten saglam diri arabalar

şaka bıtarafada ismail kardeşim şimdi sen olsan 2014 jettamı hundaimi alırdın valla kalıte konfor güvenlik acısından ben jetta derim bu tutum nerden gelıyo dersen 3 yıl satısında çalıstım jettanın gercekten saglam diri arabalar
Yanlış anlaşıldım sanırım. Ben jetta almam demiyorum. Sadece test ederek karar vermek lazım ve diğer markalara da açılmak gerekir diye düşünüyorum. Ön yargılı olmadan karar vermek lazım bence.
Seatla ilk buluşmam 2004 te oldu. İkinci el araba ararken golf, astra ve leon vardı dod'ta. Hepsi tertemizdi ve kısa süreli içeride test ettim. Astra leondan 2bin ucuz, leonda golften 5 bin ucuzdu. Direk leon dedim. Golfe o kadar para vermeye gerek yok dedim. 2009 da ikinci leonumu alırken sıfır golf test ettim. Bi arkadaşım almıştı. Leondan tam 15 bin daha pahalıydı ve gittim yine leon aldım.
2012 de asx ix35 tiguan ve sportage test ettim. Passat alacaktım ama 8 ay sıra var deyince vazgeçtim. Direk sportage aldım. İyiki de almışım.
Yani ben istediğim araca biniyorum. Piyasa neyi istiyor, insanlar ne diyorlar umrumda değil. Hiçbir aracımı aldıktan sonra neden bunu almadım demedim. Hep iyiki almışım dedim. Test ettim onayladım ve falzadan para vermeye gerek duymadım.
Şimdi ben elentra ve jetta arasında kalsam ikisinide test ederek artılarını eksilerini yazar ona göre karar veririm. 5 bin lira az para değil ki jettada belki bekleme süresi olacak. Değmez bence. . .

Ben o paralara cikmadan 60-65 araligina temiz bir otomatik dizel corolla alir gecerim şahsen... Geçende arkadaş 32 bin km de dizel otomatik corollayi 61 e aldi hata boya yok sedefli beyaz renk. dizel otomatigi oldukca guzel. Jetta, elantra ve corolla her üçünü de kullandim. Elantra bes para rtmiyor bence diger ikisinin yaninda. Jetta corollaya gore cok yakiyor ama perfirmans ve dsg nin zevki guzel. En mantiklisi corolla. Sonucta asla deger kaybetmeyen de bir marka...

H. ENDER PALA

hepinize cevaplarınız ve yorumlarınız için tesekkur ederim. arkadaş bugün golf aldı :) haftaya gelecekmis sıra da beklemeyecek

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt