Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Jantlarım :(

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında Zu_zu tarafından paylaşıldı.

1. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Arkadaşlar iyi haftalar hepinize,

Aracımı ne kadar sık yıkatırsam yıkatayım ya da ne kadar jantlara özen gösterirsem göstereyim malesef jantlar iki günde kararıyor ( alüminyum) . Varsa Bi bildiğiniz söyleyin :) sabah yine baktım arabalar leş gibi jantları parlıyor milletin nedendir ki:)
    Sevgiler

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.835
    113
    Aynı sorundan bende muzdaripim malesef önüne geçilmiyor balata tozu tek çaresi frene basmadan kullanmak janttır kirlenir su ile temizlenir diyelim .

Beni EDS ler İYİ tanır

asi_mavi1907 ve bora55 bunu beğendi.
  3. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    :) Çare yok yani ..Teşekkürler..

4. erhane

erhane SCW Üyesi

327
    259
    63
    Siyah jantta kararma çok sorun olmuyor :)

Bunu beğendi. Zu_zu bunu beğendi.
  5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.791
    5.622
    113
    Balata temizleyici ve jant koruma spreyleri var onları kullanın onlar daha uzun sürede kirlenmesini sağlıyor. Birde balata değişeceği zaman daha iyi balata almak gerekiyor

6. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Temizleyicileri denedim ama nafile..:(

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.791
    5.622
    113
    Ben daha önce bu ürünü kullandım (Meguiars Hot Rims) Balata Tozu Önleyici Sprey birkaç hafta sürüyor (kullanıma göre) ben memnundum acıkcası ama ben bu ürünü bulgaristana gidince almıştım tr de hiç almadım aynı etkiyi verirmi emin değilim ama orjinal ürün ise sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bir deneyin derim memnun kalmazsanız eğer jantlarınızı gunmetal olarak boyayalım :)

8. Zu_zu

Zu_zu SCW Ladies

80
    69
    18
    Tamam deneyeceğim :) Teşekkürler

9. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    çok fren kullanmak ve basmak malesef siyamsı kurum is yapar her araba olan bişi bunun önüne gecmek için jant temizleyici kaliteli spreyler var.arabayı yıkarken az püskürttüğünüz zaman yıkamayla beraber temizlenir...

Bunu beğendi. Zu_zu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş