Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantları görelim

Ebatlar 205 40 17 yakit i hic hesaplamadigim icin etki ettimi onu bilmiyorum ama illa 3 5 kurus bi etkisi vardir

16LJA51
Arabanın yaylar orjinal mi yoksa biraz indirdin mi arabayı ön lipde güzel duruyor. Sade ve şık olmuş araban. Spoilerde koyarsan daha da gösterir kendini diye düşünüyorum. Tabi tamamen kişisel zevkle alakalı bunlar.

Arabanın yaylar orjinal mi yoksa biraz indirdin mi arabayı ön lipde güzel duruyor. Sade ve şık olmuş araban. Spoilerde koyarsan daha da gösterir kendini diye düşünüyorum. Tabi tamamen kişisel zevkle alakalı bunlar.
Biraz kestirdim yaylari amortisorlerde 1 1.5cm lik bi ayar payi var onu da kısık seviyeye indirdim spoyler taktirmaya vakit olmadigi icin daha uygulamasini yapamadık

16LJA51

deb5ac545b8b115a664d1bdb6b0f6502.jpg
. Leonum da kullandığım gibi asla vazgeçemediğim modellerden birisi konıg n 710 8.5-9.5 ofset

68 FR 710 dan gönderildi

@KaQs merhaba,

Forum kurallar gereği büyük harfle konu açmak yasaktır.
Konunuzu düzenledim bir sonrakinde ceza alabilirsiniz dikkat edelim :)

Geri
Üst Alt