Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Şeridi

harun kardeş öncellikle aracına kocaman bi MAŞALLAH ..yahu bu aracı hiç beğenmiyordum ben ama sizinkine hasta oldum bi arac bu kadar güzel modifiye edilebilir ellerinize kesenize sağlık..acaba koltuk kılıfları farklı renk düşünülebilirmiydi _? ama geri kalan herseyı cok başarılı buldum maşallah rabbım kaza beladan uzak tutsun..

Ben böyle güzelbir toledo görmedim maşallahh

Jant ile lastik arasına giren malzeme yağmura çamura direk maruz kaldığında ne derece dayanıklı kalıyor? Beyaz toledoya bayıldım masallah nazar değmesin. Bunu bi fırsat bulup uygulasam bende aracıma keşke

ürünü uyguladıktan sonra 2 ay boyunca kullandım hala 18" jantlardaki üründe herhangi bir deformasyon yok, şuan malum kar lastikleri takılı olduğu için jantlarda 17".

Maşallah çok aseletli olmuş :)

düşünceleriniz için teşekkür ederim, Allah hepinize çok daha iyilerini nasip etsin. .

@pilli koltuk oturma kısmındaki kılıflar çocukların gıda vb ürünleri dökmesinden koruma amaçlı ve kış mevsiminde koltuk ısıtmadan yararlanabilmek için. .renk olarak özellikle seçilen ürün değildir. ;)

Geri
Üst Alt