jant genişletme | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

jant genişletme

baris44

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bi sorum olacak jantları yandan genişletmek işin metal bi parça takıyoruz o parçanın adı neydi 2. sorum 2 tane taksak bi sıkıntı yaratırmı ? fiyatları nedir link atabilirmisiniz ?

teşekkürler

SİMON

Kayıtlı Üye
2 adet takmaya gerek yok 10,12,15,18,20,25 mm takarsin ve zarari yok diye biliyorum ... Adida spacer olarak geciyor

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
markalı bir ürün almanı tavsiye ederim..piyasada en kaliteli olan ürün şuan için H&R ın spacerları.tornada yaptıranlar da var ama ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum,en azından garantisi olmaz

mete

Kayıtlı Üye
uygulatırsan sonuçlarınıda görmek isteriz ama iyi bir tornacıda yapar bu işi, istediğin kalınlıkta yaprıa bilirsin

Absolut

Kayıtlı Üye
bir fiyat bulursan burda paylaşırsan iyi olur bende düşünüyorum :eek:key:

- 48 -

Kayıtlı Üye
küçük bir düzeltme yapabilirim herhalde çünkü bilgiler internetten de okunuyor..
spacer jantı genişletmez jantı dışarı doğru çıkarır..diğer bir değiş ile iki teker arasındaki mesafeyi açar..ve yolda arabanın yere daha geniş basmasını sağlar..
jantın genişliği değişmez..
bencede marka alın çünkü onun malzemesi ve dayanıklılığı hesaplanarak preslenmiştir (dövülmüştür) ve böylece dayanıklılığı artırılmıştır..
orjinal markada çok pahalı değildir

baris44

Kayıtlı Üye
küçük bir düzeltme yapabilirim herhalde çünkü bilgiler internetten de okunuyor..
spacer jantı genişletmez jantı dışarı doğru çıkarır..diğer bir değiş ile iki teker arasındaki mesafeyi açar..ve yolda arabanın yere daha geniş basmasını sağlar..
jantın genişliği değişmez..
bencede marka alın çünkü onun malzemesi ve dayanıklılığı hesaplanarak preslenmiştir (dövülmüştür) ve böylece dayanıklılığı artırılmıştır..
orjinal markada çok pahalı değildir
genişletmeden kastım dediğinizdi teşekkür ederim herkese

vayy kardesım hayırlı olsun
teşekkür ederim abi :)) haftaya asfalttayız :)