Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant genişletme

baris44

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bi sorum olacak jantları yandan genişletmek işin metal bi parça takıyoruz o parçanın adı neydi 2. sorum 2 tane taksak bi sıkıntı yaratırmı ? fiyatları nedir link atabilirmisiniz ?

teşekkürler

2 adet takmaya gerek yok 10,12,15,18,20,25 mm takarsin ve zarari yok diye biliyorum ... Adida spacer olarak geciyor

markalı bir ürün almanı tavsiye ederim..piyasada en kaliteli olan ürün şuan için H&R ın spacerları.tornada yaptıranlar da var ama ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum,en azından garantisi olmaz

uygulatırsan sonuçlarınıda görmek isteriz ama iyi bir tornacıda yapar bu işi, istediğin kalınlıkta yaprıa bilirsin

bir fiyat bulursan burda paylaşırsan iyi olur bende düşünüyorum :eek:key:

küçük bir düzeltme yapabilirim herhalde çünkü bilgiler internetten de okunuyor..
spacer jantı genişletmez jantı dışarı doğru çıkarır..diğer bir değiş ile iki teker arasındaki mesafeyi açar..ve yolda arabanın yere daha geniş basmasını sağlar..
jantın genişliği değişmez..
bencede marka alın çünkü onun malzemesi ve dayanıklılığı hesaplanarak preslenmiştir (dövülmüştür) ve böylece dayanıklılığı artırılmıştır..
orjinal markada çok pahalı değildir

küçük bir düzeltme yapabilirim herhalde çünkü bilgiler internetten de okunuyor..
spacer jantı genişletmez jantı dışarı doğru çıkarır..diğer bir değiş ile iki teker arasındaki mesafeyi açar..ve yolda arabanın yere daha geniş basmasını sağlar..
jantın genişliği değişmez..
bencede marka alın çünkü onun malzemesi ve dayanıklılığı hesaplanarak preslenmiştir (dövülmüştür) ve böylece dayanıklılığı artırılmıştır..
orjinal markada çok pahalı değildir

genişletmeden kastım dediğinizdi teşekkür ederim herkese

vayy kardesım hayırlı olsun

teşekkür ederim abi :)) haftaya asfalttayız :)

Geri
Üst Alt