• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Jant göbeğine logo sticker

schumi

Kayıtlı Üye
Seat logoso olan sticker nasıl temin edebilirim.Nette araştırdım jant göbek olarak satıyorlar. Bana göbek çapında sticker olarak direk oraya yapıştırabileceğim bir şey lazım...Forumda daha önce alan vardı ama hatırlıyamadım.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Ben aliexpress te gördüm geçenlerde... ancak göbek çapını bilmen lazım... ebatları farklı farklıydı sanırım...

memet_one

VİP Üye
Administrator
Seat logoso olan sticker nasıl temin edebilirim.Nette araştırdım jant göbek olarak satıyorlar. Bana göbek çapında sticker olarak direk oraya yapıştırabileceğim bir şey lazım...Forumda daha önce alan vardı ama hatırlıyamadım.
Ben bir öncekinde reklamcı da 3m kaplama bant üzerine yaptırmıştım. Fakat yıkamacıların dikkatsiz oluşu ve o bölgeye yakından ve çok sus tutmaları sonucunda atma yapıyor bir kaç ay kullandım ama sonra internetten yeni göbek siparişi verdim

schumi

Kayıtlı Üye
Kesinlikle bulunuyor tek yapman gereken jant göbek ölçüsünü bilmen ve ona göre sipariş vermen
Benim jantın göbek ölçüsü 9 cm. geliyor. İnternette satılanlar 5,5 ve 6,5 cm. Ben aradım bulamadım 9 cm. genişliğinde logo yok...

freesezar

Kayıtlı Üye
Bende fazla vardı ama arabayı satınca verdim sattıgım arkadaş üye ise yardimci olacaktır

schumi

Kayıtlı Üye
Buldum arkadaşlar,sağolun...4 tanesi 10 lira,jant kapakçılarında varmış...O kadar aksesuarcı, jantcı, lastikci gezdik kapakçı da bulduk.. :)

Üst Alt