Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Jant göbeğine logo sticker

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında schumi tarafından paylaşıldı.

1. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Seat logoso olan sticker nasıl temin edebilirim.Nette araştırdım jant göbek olarak satıyorlar. Bana göbek çapında sticker olarak direk oraya yapıştırabileceğim bir şey lazım...Forumda daha önce alan vardı ama hatırlıyamadım.

2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Ben aliexpress te gördüm geçenlerde... ancak göbek çapını bilmen lazım... ebatları farklı farklıydı sanırım...

3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.801
    5.626
    113
    Ben bir öncekinde reklamcı da 3m kaplama bant üzerine yaptırmıştım. Fakat yıkamacıların dikkatsiz oluşu ve o bölgeye yakından ve çok sus tutmaları sonucunda atma yapıyor bir kaç ay kullandım ama sonra internetten yeni göbek siparişi verdim

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  4. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

800
    499
    63
    internette bulunur sanırım

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.801
    5.626
    113
    Kesinlikle bulunuyor tek yapman gereken jant göbek ölçüsünü bilmen ve ona göre sipariş vermen

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Benim jantın göbek ölçüsü 9 cm. geliyor. İnternette satılanlar 5,5 ve 6,5 cm. Ben aradım bulamadım 9 cm. genişliğinde logo yok...

7. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    Bende fazla vardı ama arabayı satınca verdim sattıgım arkadaş üye ise yardimci olacaktır

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Buldum arkadaşlar,sağolun...4 tanesi 10 lira,jant kapakçılarında varmış...O kadar aksesuarcı, jantcı, lastikci gezdik kapakçı da bulduk.. :)

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş