Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'daki müthiş şoförler (!)

bana da öyle geldi aslında, hatta karşısında fabrika var, orda çalışan işçiye sordum kasıtlı yapmış olabilirler dedi. bende de hata var arabamda babannem vardı yürümesi zor olduğundan buraya park etmek zorunda kaldım. sağlık olsun. mini onarımdan hallederler mi acaba?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Rica etsen hallederler diye düşünüyorum ama yinede 3 5 biseyler isteyebilirler hazirlikli gitmekte fayda var gecmis olsun

Geçmiş olsun, mini onarımın pek sıcak bakacağını düşünmüyorum ama kocak arkadaşımızın dediği gibi bir miktar para talep edebilirler, hazırlıklı gitmenizde fayda var.
Onun haricinde bu kırılma şekli banada biraz kasıtlı gibi geldi zira sürtsen kapağı atar, sert vursan ayna zor sağlam kalır bunda ise direk döküm koldan kırmış. Eğer ayna gövdesinde bir hasar yoksa ki resimde sağlam gibi görünüyor, mini onarım yüksek fiyat çekerse parçayı siz temin edip montajı onların yapmasını teklif edebilirsiniz. Parçasınıda çıkmacılarda yada internette arayacaksınız artık. En azından fiyat konusunda daha hesaplıya gelecektir.

Çevrede hiç kamera felan yok muydu. Bence kasti yapılmış.
Geçmiş olsun hocam.

Bu kırılma değil.

Birisi uğraşıp aynayı yerinden sökmüş. Araç çarpsa ayna ya esner geriye ya da komple ayna kapağı kırılır. İçinize dert sokmak gibi olmasın ama bu kasti yapılmış bir şey. Birisi tutmuş aynayı yerinden sökmüş.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt