Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda Sevgiliyle Gidilebilecek Yerler:)

iyi bilirim izmit ve çevresini askerliğimi orada yaptım:)

İzmit son 3 senede acayip değişti Koray sekapark aldı başını gidiyo bütün sahiller birleşicekmiş en son ne zaman gittin bilmiyorum ama 3 senede adamlar çok büyük değişiklikler yaptı oralarda....

gerçi ne yalan söyleyeyim askerdeyken sene 2002 idi en son bursa org. sırasında geçtim silüet değişmiş ama çok da fazla yabancılık çekmedim:)

gerçi ne yalan söyleyeyim askerdeyken sene 2002 idi en son bursa org. sırasında geçtim silüet değişmiş ama çok da fazla yabancılık çekmedim:)

2002 de bende ordaydım fakat öyle böyle değil çok değişti Koray gidip keşfet bayılacaksın ben oranın belediyesinin yaptıklarına hayran kaldım özellikle sahiller muhteşem oldu üst geçitlerde değişik bir hava verdi gerçi internetten sekapark yazsan çıkar resimleri sahillerin...

Tarlabaşı çok mu abest kaçar.. :D :D :D :D

Tarlabaşı çok mu abest kaçar.. :D :D :D :D

Hoooppp orası benim dogup büyüdügüm ve evimizin oldugu yer yigit istersen seni oraya beklerim ama niyetin pavyona götürmekse obaşka yigit..?

Bak seni oralarda gezdiririm yigit çay çorbada ısmarlarım misafirim olursun...

Engin abi beni orda güzel karşılamazlar ama eminim.. :D

Engin abi beni orda güzel karşılamazlar ama eminim.. :D

Ben varım sen rahat ol...:)istiklale çıkarız sonra imam adnana bekar sokaga mis sokagına ama seni pürtelaş ve ülker sokagına götürmem yigidim aslanım sonra kaparlar seni:D

aahha..
o zaman ordan senin arabayla geçelim abi..ben kafamı çıkarırım olmaz mı olsa olsa arabana taş gelir o kadar.. :D :D

aahha..
o zaman ordan senin arabayla geçelim abi..ben kafamı çıkarırım olmaz mı olsa olsa arabana taş gelir o kadar.. :D :D

Sen rahat ol yigidim ben arabayı evin önüne bırakıyorum farketmez sokakları yürüyerek gezdiririm seni...:D

Ha bu arada benim arabama kimse taş atamaz ancak çiçekler atarlar...:)

Geri
Üst Alt