Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Oto Exper Önerisi

buracle

Kayıtlı Üye
Sayın forum halkı Merhaba. Yeniden Aranıza katılmak üzereyim. 2015 model bir seat leon fr almayı düşünüyorum. Araç istanbul anadolu yakasında. Bu civarda yakınlarda bana yaptığı işle kendini hayırla hatırlatacak bir oto exper gerek. Tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

Peki abi iyi olduğunu duyduğun biryer var mi ?

Ben ankaradayım fakat kişiler yerine kurumsal firmaları tercih ettim bugüne kadar Bosch Car Servis ve Dynomoss bunlar her yerde şubeleri olan firmalar eğer Anadolu yakasında varsa tercih edilebilir ben önceki araçlarımı alırken ve satarken bunlara götürdüm

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

autotam var kartalda dogus oto nun gerisinde kalıyor yan yolda muazzam iş kalitesi ve disiplini var ben cok sasırmıstım geçen gün ordaydım arabanın civatasına kadar soylüyorlar 250 tl de fiyatları var helalı hoş olsun Vallahi...

Arkadaşlar teşekkür ederim , Fr ı aldım. experden de memnun kaldım. eftotoekspertiz de yaptırdım kontrollerimi.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt