Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

iş bankası çok kötü

Konu, 'Sohbet' kısmında glenfiddich tarafından paylaşıldı.

1. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    bugun bi hesap açtım . net şubesinie açtırdım. şifre almak için aradım şimdi bi şifre alamadım kafayı yicem.

2. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Büyük ihtimaL bu konu kitlenecek yada silinecek.Çünkü bizim yardımcı olabileceğimiz bişe yok :) K.bakma ama gereksiz bir konu yani ;) Moderatörleri yormaktan öte gitmez...

3. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    nasıl yani hangi yolu takip ettin biraz daha açarsan yardımcı olabiliriz

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    ibo bi seni gördüm işbankasından memnun olmayan.

5. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Aynen :)

6. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    kitlense sorun olmaz 1. bide 2. burası forum benim bişeye canım sıkldı burda paylaşıyorm belki yardımı dokunan biri olucak.

---------- Post added at 00:04 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

abi gerçi telde dokunmatik yok müş no tuşluyorum kabul etmiyo en sona geliyorum şifreni yaz bitcek diyo şifreyi yazıyorum yok yanlış yok uzun kısa ...

7. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Ama mesajında sadece durumundan bahsetmişsin.Hani yardım istememişsin.Sorsan tabiki bilen birileri çıkar.

8. Torrado

Torrado SCW Üyesi

955
    4
    18
    İş bankasını kötü yapan bu mu ?

9. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    neyse herseyde hayır vardır daha ugrasmıcam bankamatik kartım geldiginde artık atmden yaparım olmuyo herhalde telefondan. iş bankasının bukadar ...... bi alt yapısı olcagını sanmıyorum..

10. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    ibrahim şöle bişi daha var bıldğim kadarıyla telefondan sana sıfre vırldıgı zaman o sıfreyı bakmatıkten once onaylaman gerekıyo sanırım.kartta gelmedıgıne gore bu nasıl olucak belkı ondan sorun cıkıyodur

Sayfayı Paylaş