iPhone'umdan bilgisayarıma yüksek kalitedeki parçaları nasıl atarım? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

iPhone'umdan bilgisayarıma yüksek kalitedeki parçaları nasıl atarım?

007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar itunes'umdaki parçaları iphone'uma yıllık 35 lira abonelik karşılığında itunes match ile attım. Tabiki kaliteleri bilgisayarımdaki hallerinden çok daha iyi oldu. Ben şimdi o kaliteli halde telefonumda duran yaklaşık 25 gb'lık arşivi başka bir bilgisayarıma kopyalayıp onları da arabada dinlemek için yüksek hızlı bir sd karta atmak istiyorum. Ne yapmam lazım? Adım adım anlatabilecek biri varsa çok mutlu olurum.. Teşekkürler:)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bunu ben RCD 510 Üzerinden BT özelliğiyle kablo kullanmadan yapabiliyorum.. telefonla araç ne zaman eşleşse Teyb de o anda çalmaya başlıyor İphone da yarıda kalan parçadan...

Eğer aracınız VAG grubu bir arçsa her hangi bir aparata ödeyeceğiniz.. 100-150 lira gibi bir maliyeti biraz daha genişleterek aracınıza RCD510 Takmanız daha mantıklı olacaktır..

ümitt

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bunu ben RCD 510 Üzerinden BT özelliğiyle kablo kullanmadan yapabiliyorum.. telefonla araç ne zaman eşleşse Teyb de o anda çalmaya başlıyor İphone da yarıda kalan parçadan...

Eğer aracınız VAG grubu bir arçsa her hangi bir aparata ödeyeceğiniz.. 100-150 lira gibi bir maliyeti biraz daha genişleterek aracınıza RCD510 Takmanız daha mantıklı olacaktır..
aferin la Çöllü sen bu işi çözmüşsun carlos olma yolundasın:)

007

Kayıtlı Üye
Ben de şu anda bluetooth üzerinden dinliyorum ama benim istediğim tüm arşivimi ekranda görüp dikkatim dağılmadan seçim yapabilmek.