Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone'umdan bilgisayarıma yüksek kalitedeki parçaları nasıl atarım?

007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar itunes'umdaki parçaları iphone'uma yıllık 35 lira abonelik karşılığında itunes match ile attım. Tabiki kaliteleri bilgisayarımdaki hallerinden çok daha iyi oldu. Ben şimdi o kaliteli halde telefonumda duran yaklaşık 25 gb'lık arşivi başka bir bilgisayarıma kopyalayıp onları da arabada dinlemek için yüksek hızlı bir sd karta atmak istiyorum. Ne yapmam lazım? Adım adım anlatabilecek biri varsa çok mutlu olurum.. Teşekkürler:)

Bunu ben RCD 510 Üzerinden BT özelliğiyle kablo kullanmadan yapabiliyorum.. telefonla araç ne zaman eşleşse Teyb de o anda çalmaya başlıyor İphone da yarıda kalan parçadan...

Eğer aracınız VAG grubu bir arçsa her hangi bir aparata ödeyeceğiniz.. 100-150 lira gibi bir maliyeti biraz daha genişleterek aracınıza RCD510 Takmanız daha mantıklı olacaktır..

Bunu ben RCD 510 Üzerinden BT özelliğiyle kablo kullanmadan yapabiliyorum.. telefonla araç ne zaman eşleşse Teyb de o anda çalmaya başlıyor İphone da yarıda kalan parçadan...

Eğer aracınız VAG grubu bir arçsa her hangi bir aparata ödeyeceğiniz.. 100-150 lira gibi bir maliyeti biraz daha genişleterek aracınıza RCD510 Takmanız daha mantıklı olacaktır..
aferin la Çöllü sen bu işi çözmüşsun carlos olma yolundasın:)

Ben de şu anda bluetooth üzerinden dinliyorum ama benim istediğim tüm arşivimi ekranda görüp dikkatim dağılmadan seçim yapabilmek.

Geri
Üst Alt