!! İphone 4 4.3.5 Jailbreak cıktıı anlatımlı !! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

!! İphone 4 4.3.5 Jailbreak cıktıı anlatımlı !!

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında JoSepHH23 tarafından paylaşıldı.

1. JoSepHH23

JoSepHH23
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaslar uzun zmandır bekledıgım 4.3.5 versıyonuda cıktı jaılbreak in ve ınternet uzerınden arastırdıgım kadarıyla bu sıteden buldum ve yaptım. cok guzel programlar var gercekten ve ucretsız hepsı yapımıda cok kolay. tek negatıf yanı telefonunuz kapandıgı sarjı bıttıgı zaman pc e baglamadan acılmıyor :)

alıntı uye olmanız gerekıyor lınklerı gormek ıcın.

iOS 4.3.5 Tethered Jailbreak, Redsn0w 0.9.8b4

2. clascocuq

clascocuq
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    bu şekilde jeilbrek(tethered) yapmak vardı zaten ama tavsıye etmiyorum talınızın yanlıslıklada olsa kapandığı zaman pc nin yanında deyilse pcniz acamazsınıs.bana cok kulanışlı gelmiyo sitabil jeilbreki beklemek daha mantıklı.

3. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    476
    Ödül Puanları:
    0
    yusuf kardeşim bu uzun zamandır var zaten ben kullanıyorum çünkü ama iphone iyi bilen kişiler kullanabilir diye düşünüyorum çok sıkıntılı iş şarz bitti hayde redsnowla baştan kısa jeilbreak yap uzun iş.ama salı günü iphone 5 i tanıtıcaklar ve 14 ekımde magazalarda satısa sunulacakmış ios 5 çıkınca 4.3.5 normal jeilbreak hazırmış onuda yayınlıcaklar hemen bilginiz olsun...

4. Logical_Election

Logical_Election
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    evet 4.3.5 uzun zamandır var.çok sıkıntı bence Tethered.normal redsnow dan zaten yapılabiliyor şuan.
    belki firmware ları takip etmek isteyen arkadaşlar için bu link yararlı olacaktır;
    iPod, iPhone and iPad Firmware Download

5. JoSepHH23

JoSepHH23
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    aman yapmasın kımse ya hıc memnun kalmadım suanda kac saatr ugrasıorum telı acmak ıcın restore etmek ıcın duzelttm allahtan suan oh :)

Bunu beğendi. clascocuq bunu beğendi.
  6. Logical_Election

Logical_Election
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    zannımca restore edemedin değil mi custom restore falan yapman lazım eğer daha önceden jailbreakli diyse.

Sayfayı Paylaş