Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

!! İphone 4 4.3.5 Jailbreak cıktıı anlatımlı !!

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında JoSepHH23 tarafından paylaşıldı.

1. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    arkadaslar uzun zmandır bekledıgım 4.3.5 versıyonuda cıktı jaılbreak in ve ınternet uzerınden arastırdıgım kadarıyla bu sıteden buldum ve yaptım. cok guzel programlar var gercekten ve ucretsız hepsı yapımıda cok kolay. tek negatıf yanı telefonunuz kapandıgı sarjı bıttıgı zaman pc e baglamadan acılmıyor :)

alıntı uye olmanız gerekıyor lınklerı gormek ıcın.

iOS 4.3.5 Tethered Jailbreak, Redsn0w 0.9.8b4

2. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    bu şekilde jeilbrek(tethered) yapmak vardı zaten ama tavsıye etmiyorum talınızın yanlıslıklada olsa kapandığı zaman pc nin yanında deyilse pcniz acamazsınıs.bana cok kulanışlı gelmiyo sitabil jeilbreki beklemek daha mantıklı.

3. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    yusuf kardeşim bu uzun zamandır var zaten ben kullanıyorum çünkü ama iphone iyi bilen kişiler kullanabilir diye düşünüyorum çok sıkıntılı iş şarz bitti hayde redsnowla baştan kısa jeilbreak yap uzun iş.ama salı günü iphone 5 i tanıtıcaklar ve 14 ekımde magazalarda satısa sunulacakmış ios 5 çıkınca 4.3.5 normal jeilbreak hazırmış onuda yayınlıcaklar hemen bilginiz olsun...

4. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    evet 4.3.5 uzun zamandır var.çok sıkıntı bence Tethered.normal redsnow dan zaten yapılabiliyor şuan.
    belki firmware ları takip etmek isteyen arkadaşlar için bu link yararlı olacaktır;
    iPod, iPhone and iPad Firmware Download

5. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    aman yapmasın kımse ya hıc memnun kalmadım suanda kac saatr ugrasıorum telı acmak ıcın restore etmek ıcın duzelttm allahtan suan oh :)

Bunu beğendi. clascocuq bunu beğendi.
  6. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    zannımca restore edemedin değil mi custom restore falan yapman lazım eğer daha önceden jailbreakli diyse.

Sayfayı Paylaş