ince stepne ölçüleri yardım ... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ince stepne ölçüleri yardım ...

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında hakibo tarafından paylaşıldı.

1. hakibo

hakibo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar merhaba,

aracımda simit tüp takılı olduğundan bagajdaki normal stepnem (Orjinali ince heralde ama ben aldığımda normal boyutlarda stepne vardı) bagajın yarısını kapatmaktadır. diğer yarısındada kutu bas olduğundan bagaja 2-3 poşetten başka bişe koyamamaktayım.

Çözüm olarak kutu bastan vazgeçemeyeceğim için stepneyi ince olanla değiştirmekten başka bi çare gelmedi aklıma. sahibindende( İNCE SİTEPME CANT LASTİK SIFIR - En uygun jant lastik fiyatları Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 62551786 ) 125*85*16 boyutlarında satılık bir adet stepne var. 5 bijon. bu stepne benim 2006 leona uyumlumudur.

Konu ile ilgili olarak yardımcı olursanız sevinirim.

2. RedLine

RedLine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.284
    Ödül Puanları:
    113
    konuyla alakası yok ama aracınızı bir kaç ay önce otopazarında görmüştüm. daha öncesinide biliyorum 19" S5 jantlar filan wardı. yenimi aldınız yoksa eski sahibimisiniz

Edit: daha öncede sormuşum kbakma:D

3. RedLine

RedLine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.284
    Ödül Puanları:
    113
    he bu arada ilandaki stepnenin ölçüleri 5x100 sizin araca uyacak ölçü 5x112dir

4. hakibo

hakibo
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8

Teşekkür ederim cevap için, doğrudur daha önce sormuştun, bende cevaplamıştım diye hatırlıyorum:D ama yinede cevap vereyim, 5.ayın sonunda aldım çok şükür memnunum. tek derdim bagajda biraz daha yer açabilmek, 5*112 bi bulabilirsem kismetse.

Sayfayı Paylaş