Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilanıma gelen ılgınc teklıf !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbiden bende merak ettim.. İlanın msj yazıcaktım ama madem artık bu siteye üye burdan teklif yapıyım.. Bende leon sport up var.. ederi max taş çatlasa 30bin liradır.. Ve senin aracndan çok daha donanımlı ve çok daha şık.. Bizim istanbulda böyle araçları şirket aracı olarak kullandıkları için , hatunla bile gezemezsin.. Şiket arabasıyla havamı atıyosun die fırça atar sana... Ki seat araçlarını bilirsin az çok.. Anlatmama gerek yok sanırım.. Googleye bile seat leon yazsan çıkan yorumları okusan yeter sana... Gel sen benim aracın üstüne 5bin lira ver.. Ama ben tokada felan gidemem sen gel istanbula.. Hemen işlemleri başlatalım..

adonnis site kuralları gereği kendini üyelerimiz bölümünden tanıtırmısın !!!

Yeni üye olduğum için tanıtım konusunu atlamışım uyarı için sağolun.

gereksiz mesajları ben sildim burası atışma yeri değil msn adreslerinizi alın birbirinizin ordan atışın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt