Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İki Zor, Bir Kolay Rakip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mahallede maç yapsa, kaldırımdan desteklerim Trabzonumu :)

Beşiktaşın turu geçeceğine inanıyorum, Bursa ve bize Allah kolaylık versin diyorum :D

Trabzonsporun ilk maçı ispanyada, 1 gol atabilsek veya 0-0 berabere kalsak. Burada yapacağımız maçıda alsakkk keşke hadi bakalım hayırlısı :)

Bütün türk takımlarına başarılar..

Mahallede maç yapsa, kaldırımdan desteklerim Trabzonumu :)

Beşiktaşın turu geçeceğine inanıyorum, Bursa ve bize Allah kolaylık versin diyorum :D

Trabzonsporun ilk maçı ispanyada, 1 gol atabilsek veya 0-0 berabere kalsak. Burada yapacağımız maçıda alsakkk keşke hadi bakalım hayırlısı :)

Bütün türk takımlarına başarılar..

hepsinde ilk maç içerde..

Trabzonspor'un ilk maçı dışarıda.

İlk maç içerde olduğunda aynı tarihte Beşiktaş ile aynı gün maç yapılacağı için böyle bir karar alındı. Avni Aker stadyumumuz Avrupa Olimpiyatları nedeniyle zemini oldukça bozuk bu sebeple rövanş maçı İstanbul'da oynanacak.

Trabzonspor'un ilk maçı dışarıda.

İlk maç içerde olduğunda aynı tarihte Beşiktaş ile aynı gün maç yapılacağı için böyle bir karar alındı. Avni Aker stadyumumuz Avrupa Olimpiyatları nedeniyle zemini oldukça bozuk bu sebeple rövanş maçı İstanbul'da oynanacak.

harbiden değiştirilmiş..enteresan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt