Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İç Temizlemde Etkili Olan Bir Sprey.

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Abiler bu sprey çok amaclı temizlik spreyı mutfakta kıyafetlerde arabalarda bile kullanılıyo fiyatı uçuk olmuyor bu spreylerin 2.50tl 3 lira bişey aracınızın tavanındakı koltugundakı lekeleri kolaylıkla silmenize yardımcı olacaktır tavanımda leke vardı spreyı sıktım 1 - 2 dk bekledim sonra bezi üzerine sürdüm sürdüm leke çıktı.

Bu marka olmasına gerek yok genelde ismi aspirin aspirix diye geçer. ben normal bezlerle cıkarmayı denerdım olmazdı bu spreyı sıkıp biraz bekledıkten sonra bezi 4 -5 kere sürmemde leke çıkıyor. sigara içilen araçta pekte etkili olmayabilir

[​IMG][​IMG][​IMG]

skymz ve arthur bunu beğendi.
  2. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Bu asprin denen spreyler gerçekten çok başarılı,şiddetle tavsiye ederim..

3. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    ben sonax ıc temızleme spreyı kullanıyorum cok memnunum ama bu sızın kullandıgınız urunun kokusu cokk ıyı :D

4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
  5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Bauhaus'da oto bakım ürünlerinin olduğunu gördüm ordan bi oto şampuan oto iç temizleme bide güzel bezler alıcam parfümde alıcam miss gibi koksun şuan var ama ilklerde güzel koku veriyodu sımdı o kadar değil. bide jant temizleyicisi fln alcam . arabayı artık kendım yıkamayı dusunuyorum her pazar.

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  6. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
  7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Deri için başka bir ürünü var sonaxın bunu kullanmamanı öneririm kolonyalı mendil bile derinin ömründen yer zira ;)

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Ic temızlıkte son nokta urunler meg apc,atas vinet, bır ıkı marka daha var.Meg ıle atas ulkemızde rahatlıkla bulunabılıyor ama dıger markalar bulunmaz.

5 lıtresı 45 tl cıvarı ve sız bunu 50 lt suyla cogaltıyorsunuz.Çok çok ekonomık oluyor,jant lastık kumas hepsınde kullanabılıyorsunuz.....

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Ben glıptone kullanıyorum.Temızleme sıvısı ve ardından bakım kremı kullanılıyor.Derı aynen bebek poposuna donuyor.

10. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    valaha bızımkıler suni deri bmw sözde ama :) o ilactan sonra koruyucu bir krem var onu uyguluyor birde 4 5 ayda bir yaparım bu işi

Sayfayı Paylaş