Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İç aydınlatma ampulü nasıl cıkar

Baho61

Kayıtlı Üye
2006 leon ic arka aydınlatmanın ampulu kesmiş degişicem ama cıkarmayı bilmıyorum denedim biraz kırılır die zorlamadım kolay bir yontemi var mi cıkarmanın

Ekli dosyalar

• IMG_0624.JPG
    IMG_0624.JPG
    896 KB · Görüntüleme: 39
2006 leon ic arka aydınlatmanın ampulu kesmiş degişicem ama cıkarmayı bilmıyorum denedim biraz kırılır die zorlamadım kolay bir yontemi var mi cıkarmanın
konu başlığını düzenledim konu açarken başlığa dikkat edelim lütfen.
bir tarafı yaylı bir tarafı tırnaklı olması lazım. yada ben öyle hatırlıyorum. yaylı tarafa doğru çekip tırnaklı tarafı boşa çıkartabilirsin. yada ince bir bıçak yardımıyla camı yerinden sökebilrsin.

Alışveriş sitelerinde (yurt dışında çok var) uygun yollu tamir kitleri var. Kırma dökme çizmek gibi dertlerden uzak, basit aletler var. Herkese tavsiye ederim. Nette bulursam paylaşırım

ince elektronık tornavıda bulundurun aracınızda..oldu bitti

Seat Leon MK3 5F iç aydınlatma değişimi detay videosu,

Geri
Üst Alt