Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iç aksam çizik darbe tamiri...

Evet, plasti dip uygulaması güzel olur ama direksiyon için söküm gerek, vites kapağı içinde deneyebilirim, kararsızım.
kararsız kaldın :) bu parçaların siyah mat olanları var orjinal...model yılı vs soylersen bakabilirim siyahı mutlaka olması lazım...bende merak ettim parasınıda söylerim :)

Plastidip ic aksam ve günlük kullanım alanlarinda deforme olmaya cok musait kesinlikle önermiyorum.

Kapı kollarında bile atma yapanlar var gerisini siz düşünün yüzük var elinizde saat var aksesuar tasiyorsaniz hele birde tat vermez.

BENCE DİREKSİYONUDA DENE PİLASTİDİP YENİ BİR KAT OLACAĞI İÇİN PRÜZ KALMAZ

Plastidip ic aksam ve günlük kullanım alanlarinda deforme olmaya cok musait kesinlikle önermiyorum.

Plasti dip uygulaması için direksiyonun gri parçasını sökmem gerek, ayrıca plasti dip günlük kullanıma uygun olmayabilir, el altı dayanıksız gelebilir, numune bir parçada plasti dip uygulaması yapıp dayanıklılık denemesi gerek.

Plasti dip uygulaması için direksiyonun gri parçasını sökmem gerek, ayrıca plasti dip günlük kullanıma uygun olmayabilir, el altı dayanıksız gelebilir, numune bir parçada plasti dip uygulaması yapıp dayanıklılık denemesi gerek.
direksiyon için üzgünüm direksiyon komple satılıyor.direksiyon için piano black film cektirebilirsin göze batmaması için...
vites içinde ;;; vites topuzuyla derisiyle birlikte kapak tek parça halınde kod verdi.tek tek vermiyor.

bence plastip kalın gelir en temizi ince film cekmek...karbon filmde olur zevkine uygun davran bence...

Geri
Üst Alt