Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza'ma yeni teyp! :)

Çok Hoş durmuş Abi :) Usta Abimiz Zaten ustalığını konuşturmuş :) Ben de düşünüyorum fakat garantisi gidiyor diye biliyorum doğru mu acaba ?

Öncelikle teşekkürler:). Garanti konusuna gelince mantıksal çerçevede düşündüğümüzde teybi söküp dışarıdan bir teyp taktığım için teyp bölümünü garantiden çıkarabilirler. Fakat oluşan bir motor arızası için bunu sebep olarak gösterebileceklerini ya da bu yüzden aracın tüm garantisini iptal edeceklerini sanmıyorum.

Şöyle de bir örnek vereyim, aracımda teyp haricinde bir çok ekstra şey daha var bundan yaklaşık 2 ay önce sol aynam arıza yapmıştı açılıp kapanırken ayna ayarı bozuluyordu ve tekliyordu. Ben de Erya'ya gittim sağolsunlar hemen garantiyi işleme sokup ertesi gün yeni aynayı aracıma taktılar. Bunu yaparken de yok sen xenon takmışsın parkları led yapmışsın gibi bir söylemde de bulunmadılar, buradan anladığım kadarıyla servisler de kötü niyetle yaklaşmıyorlar olaya.

Ekstra olarak teyp Volkswagen grubu araçlara birebir uyumlu olduğu için sadece eski teybin soketi sökülüp yeni teybe takıldı, olur da X servisinde teyple ilgili sıkıntı yaratırlarsa hemen eski teybi geri takıp Y servisine uğrar işimi hallederim. :)

Galiba nazar deydi. Bugün FlyAudio'ya vidyo girişindeki paraziti gidermek için gittim ve teybin soketleri sökülürken çalışanın elinde yaptığımız çerçeve kırıldı. :/ Dursun Abi'nin başını bir kez daha ağrıtacağım yarın.

çok güzel olmuş (geçmiş olsun size birşey olmasın :)) bende rcd 510 takabilirimancak biraz alakasız olucak aracın iç aydınlatma standartmı sorduğumda orjinal değil servistede parçası yok kendi yapmıştır dendi ne kadara mal oldu hoş duruyor ?

Merhaba Alper Bey mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın öncelikle teşekkürler. İç aydınlatmayı kendim yaptım. Rcd 510 benim denemelerimde sığmamıştı fakat çok istekliysen ve arabada işlem yapmaktan korkmuyorsan Dursun Usta'ya uğra derim, bu arada o iç ışıkları da hemen halleder yaptırmak istersen.

ne kadara yaptırdınız ? ve ankarada kim yapar bunu çok beğendim.

Teşekkür ederim, Ankara konusunda hiçbir bilgim yok malesef, önceki mesajlarda da belirtmiştim teyp 1700 TL çerçeve 65 TL

Allah kazasız belasız kullandırsın dostum.. Teyp ve karbon kaplamalar harika olmuş ama en çok iç kapı açacaklarına eklediğin kırmızı ışığa bayıldım desem... nasıl yaptığını ve bu işlemlerin üç aşağı beş yukarı maliyetini yazarsan bende burdan kalkıp dursun ustayı ziyaret edeyim.... :D

Maliyet yok diyebilirim neredeyse 2 tane led 50 kuruş 2 direnç 10 kuruş kablo da 50 kuruş desen maliyet 1 lira diyebiliriz :). İç ambiyans aydınlatma projelerinin hepsini tamamladığımda detaylı bir konu daha açacağım fakat kısaca şöyle açıklayayım, o parça sökülüyor alttan delinip oraya led koyuluyor basit bir işlem aslında elektriği de cam açma tuşlarına gelen kablodan alıyorsunuz.

Geri
Üst Alt