Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizama lpg istiyorum

aracıma geçen sene taktırdım, fazla km yapıyosan kesinlikle tavsiye ederim. usta+lovato iyidir :eek:key:

Kardesim sen kararini ver yarin cuma bulusmasina katilicaksan orda daha detayli konusuruz kafan rahat olur, uzun süreli biniceksen cebini üzmeye gerek yok LPG koy rahat et :)

Kardesim sen kararini ver yarin cuma bulusmasina katilicaksan orda daha detayli konusuruz kafan rahat olur, uzun süreli biniceksen cebini üzmeye gerek yok LPG koy rahat et :)

Bu arada tam nerde avrupa bulusmasi ? Isim nedeniyle 9 10da musait oluyorum kaca kadar surecek acaba?

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
Bu arada tam nerde avrupa bulusmasi ? Isim nedeniyle 9 10da musait oluyorum kaca kadar surecek acaba?

Bayrampasa AdaPark'dayiz cuma aksami kardesim, gec saatlere kadar takiliriz büyük ihtimalle 12'yi bulur ayrilmamiz.

Yer olarak cok yer var ama bugün mağlum cuma trafik cok yoğun oluyor. Bayrampasa AdaPark trafik bakimindan uygun olacağini düsündük öyle kararlastirdik kardesim, Fevzi'de geliyor herhalde onunla birlikte gecebilirsin.

Benim isim nedeniyle anca 10gibi avcilardan cikicam :/

Kardeş ben ayni araca atiker taktirdim. Tüpte önemli olan iyi bir ustaya gitmek. Yalovada zeki otogaz var. Ben çok memnun kaldım. Onun tavsiyesi araç 0 değilse atiker eğer araç 0sa ya da 1-2 yilliksa başka bi marka vardi onu tavsiye ediyor.

Tüp taktirma karari alarak iyi yapmissin.

Geri
Üst Alt