Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza yardım ???

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında koray.cano tarafından paylaşıldı.

1. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    şimdi arabayı park edicek yer ararken boşta bekliyordum birdan arabanın göstergedeki tüm ışıklar yandı abs el frenı eps yağ arza benzın ışığı falan kendiliğinden ötmeye başladı 3 -4 kere bip bip eti yandı sonra stop etti araba :S çalıştırdım düzeldi peki ama neden böyle birşey yaptı ?beyin mi arzalı ?? tşkler..

2. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    arada aptallasabılıyor araclar anlık bır arıza gecmıstır servıste bılgısayara sokturursan ve o arıza kod bırakmıssa ogrenebılırler

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    daha önce hiç duymadım bu durumu inşallah önemli daha dogrusu masraflı birşey değildir...

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Araban sana cekmis kardesim :)

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    +1

6. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    Ariza isigim surekli yaniyir zaten egr iptalinden dolayi onun haricindede 4 aydir falan bilgisayara baglatmadim bugunde uzun yola cikicam tirstim simdi :s en kotu ihtimal aku bitiyorda olabilir 6 yillik arabann ilk akusu ustunde o kdr da enerji cekiyorum..

7. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    aynı sıkıntı bende sürekli yapıyordu. sigortaları yeniledim 1 hafta falan bişey olmadı sonra yeniden ötmeye başladı. 2 gün önce ereğlide servise gittim bilgisayara bağlattım abs beyni arızalı dediler. 2.000 tl imiş beyinin yenisi. ama tamir eden yerlerde varmış. 300-400 tl gibi bir fiyata tamir ediyorlarmış. moral bozukluğuyla dönerken düzeldi. 2 gündür herhangi bir arıza ışığı veya uyarı vermedi. durup dururken yapar sonra kendi kendine düzelir. eğer yanılmıyorsam sendede yavaş yavaş artacaktır arıza yapma sıklığı.

8. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    arabanin kredisi olmasa emin ol direk elden cikartirm abi ;) valla arza isigim surekli yandigi icin ne gibi arza var arabada bilmiyorum allaha emanet geziyorum.. Bugun firsatim olursa baktrcam bilgisayardan ne olduguna yoksa gidisat kotu .. Smdi snn abs calismiyor mu abi tam anlamadim ?

9. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
  10. my_gisu

my_gisu SCW Üyesi

596
    5
    18
    geçmiş olsun koray yaa :S nazar bu nazar..

Sayfayı Paylaş