Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza vites topuzu yardım

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Mertcii tarafından paylaşıldı.

1. Mertcii

Mertcii SCW Üyesi

337
    9
    18
  2. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    3. ve 4. ilandaki vites topuzu farklı geldi bana diğerleri alışılagelmiş topuzlardan zaten.

3. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    öncelikle şunu söyleyeyim ibizayı tam bilmiyorum ama..geri vites basmalı olduğu için bu vites topuzları olmayabilir eğer tarz leon ile ile aynı ise bizim topuzların içinde basma kolu var o kol geri vitesin işlevini sayğlıyor..yani orjinal topuzu parçalayıp içindeki basma kolunu çıkarıp bu bu topuzların içine takman gerecek ğer bu topuzların ağızları yeterli genişliğe sahip değilse..o basma kolu bu topuzların içine girmeyecek..yani boşuna sipariş vermiş olabilirsin..
    bu dediklerim eğer geri vitese takarken kolu basıyorsan geçerli..bilgine

4. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Varol abı vıtese asagı dogru basıp kullanıoruz ıbızada gerı vıtesı valla yerı tutarmı flan bılmıorum bende taktım vıtes topuzu ıcıne bastım slikonu aslan gıbı oldu ::)

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    basma kolu yerine silikon kullanmışsın..ama boyu da önemli geri vitesin iteme kısmına denk gelemen gerekiyor ben denemiştim olmdı..bi de silikon.sıkmak evladiyelik anlamına geliyor sıkılıncı sökerken zorlanırsın gibime geldi.bir foto eklesene buraya nesıl duruyor

Sayfayı Paylaş