Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza sürüşe duyarlı far

neden guzel olmamısmı :) bu arada arıza lambası yanıo sanırım bunun tamırı malıyetlı olcak ne onerıyosunuz arkdaslar bu ozellıgı kullanmıymı?

Sportriderdan bu duruma getirdiysen olmamış :D Çünkü Sportrider lar kendi body kitiyle çok vahşi duruyor. Aero kit ile aracın keskin hatlarına yumuşaklık katmışsın ve tabiki zevk meselesi kime buna karışamaz ama iyi kötü yorum yapabilir :eek:key:. Özellik konusunda birşey diyemicem. Arıza lambası için bilgisayara takıyorlar ve sıkıntı nerede çözüyorlar

Adaş merhaba, ben konuya yeni dahil oldum. Öncelikle sorum şu, aracın sıfırdan mı sende, 2. el mi aldın?

Yekta kardeş merhaba, ben 34 SKC 67 Seçkin' in abisi Uğur...:eek:

Seçkin' le konuştum akşam üzeri, selamı var sana, kendisi Karamürsel' de asrerde, 12 gün sonra aramızda...

uğur kardeşşşş sen bana onun bilgilerini özelden verde bir uğrıyım yarın yanına

Abi, tam adresini ancak yarın verebilirim, zira kendisine sormam lazım... :)

Kendisi her hafta sonu çarşı iznine geldiği için askerlik yaptığı yerin tam adına hiç ihtiyacımız olmadı maalesef... :)

13 binmi adamı tefe koyarlar umut

13 deıl 1300 sanırım arkdas bı sıfır fazla koydu.ama buna gerek yok ben uzerınde motoru beynı war oldunu soylemıstım sıkıntım su ıcerısınde bosta kablolar war belkı kablosu takılmadı yada motoru yandı tam bılmıorm ıkamet ettıgım yerde butarz ıslerden anlayan usta pek yok bnm aracın bodykıtlı ıbıza sportrıder fabrıkı cıkıslı afl far ozellıgı ustunde war.sızlerden rıcam aynı aractan olan arkdaslarm warsa burda sadece farına bı bakıp bana orda ne nereye takılmıs bunu tarıf etmesını rıca edıorum.

şu "V" yerine "W" yazmaktan ne anlıyorsunuz :) benim için sorun değil ama yazım şekliniz afedersiniz ama liseli ergenler gibi. ;)

yöneticilerden özür dilyorum sadece yazmak istedim :)

Geri
Üst Alt