Ibiza st sorunlar baŞladi!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Ibiza st sorunlar baŞladi!!

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında tolgabes64 tarafından paylaşıldı.

1. tolgabes64

tolgabes64
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    servis günü 5 ekimmiş ama gitmeyi unuttum. 2 gündür araçta ilginç şeyler oluyor... 35 km yol sabiha gökçen > kadıköy ve depo yarıya indi! 5.vites ortalama 70 le giderken! dünde kadıköy kazasker arası E5 den ortalama 80 ile 5.vites de gittim ve o soğuk havada arracı park ettğimde çıkan fan gürültüsü 1 dakika boyunca sürdü..aracı max 3500 devirde kullandım sadece 10 dakikalık yolculuk yapmıştım. bi ara radyo açılmadı ve deminde 1 km lik yolda depo 8/6 dan 8/4 e indi! aslında ciddi bi sorun varki full depoda kalan yol 160km görünüyor!

2. 18891945

18891945
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    her zaman,herkesin dediği gibi: bu yol bilgisayarına çok fazla takılma..arabanın deposunu doldur,yol yap,tekrar doldur..(her iki doldurmada da tabanca attıktan sonra, daha fazlasını alma..) ikinci doldurmada aldığın litre*100/arada yaptığın km= en doğru yakıt ölçümü..

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  3. eneserol

eneserol
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    83
    aracın bakım zamanı geçmiş demişsin istanbul gibi bir şehir de hava filtresi normalden çabuk kirlenir. sen özellikle hava filtresini bakımdan bakıma değil de atıyorum 8000 km aralıklarla değiştir. o zaman yakıt sarfiyatın normal seviyelerde olacaktır

4. tolgabes64

tolgabes64
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    75 km yol = yarım depo azalmış nasıl olduysa :S yarın bakıma götürelim bi daha 6700 km de araba

5. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    Depo delinse anca olur bunlar?

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  6. tolgabes64

tolgabes64
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    azsonra götürcme servise.. radyodada sıkıntı var

*yakıt sorunu
    *ısınma sorunu
    *radyo sorunu

7. ceycey11

ceycey11
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    335
    Ödül Puanları:
    83
    geçmiş olsun umarım çabuk halledilir beyinde olmasın sorun?

8. bbj_bt

bbj_bt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    63
    Bende de bu şekilde oluyor... elektronik benzin göstergesi saglıklı bilgi vermiyor... depoyu fulledim bursaya gidip geldim sadece ceyrek indir sonra 2 kere işe gittim geldim depo yerlerde =)

çizgi bi anda düşmekte bilgin olsun... bununla beraber range de hatalı bilgi verebilir.

9. tolgabes64

tolgabes64
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    gittik bilgisayara bağlandı yağı suyuna bakıldı ama sorun yok dendi. herşeyi resetlenip yazılım tekrar kuruldu ekstra olarakda eve kadar takip e korna da eklettim ama ses için ayrı bi cihazı varmış sadece ışıklar yanıyo

Sayfayı Paylaş