Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza sis farı hakkında

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında lsg33 tarafından paylaşıldı.

1. lsg33

lsg33 SCW Üyesi

20
    0
    1
    öncelikle herkeze kazasız belasız sürüşler. benim sorum şu sis farlarını değiştirmek isityorum ama bunu nasıl yapabiliri bilmiyorum yadımcı olabilirseniz sevinirim....

2. aspava983

aspava983 SCW Üyesi

250
    6
    18
    neyini değiştirmek istiyorsunuz komple değiştireceksen parçacıya gidip yenisini alacaksın elektrikçiye gidip taktıracaksınız

3. lsg33

lsg33 SCW Üyesi

20
    0
    1
    sis farlarının ampüllerini değiştirmek istiyorum ama bir türlü sökecek var olan lambalara ulaşamadım nereyi sökmem lazım.....

4. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    ön sıs farının cercevesınde bıtane vıda tutuyor onu vıdayı cıkar gecmelıdır o oraya kendıne dogru cek cıkart sıs farınıda 2 tane vıda tutar onlarıda cek cıkar arkasında soket var onuda cıkar sısın arkadasındakı yerı cevır kendıne cek bu kdr :)

5. lsg33

lsg33 SCW Üyesi

20
    0
    1
    yardım için teşekkürler ama sis farının çevresindeki vida farı ayarlamak için kulanılıyo diye biliyorum ama yinede bidaha deniyim

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hesi bukadar...

7. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hepsi bukadar...

8. lsg33

lsg33 SCW Üyesi

20
    0
    1
    ya bu işi bilen arkadaşlar bahsettiğiniz vidayı çeviriyom çeviriyom çıkmıyo vida yerinden ki çıksa bile öğle çekip çıkarılacak bi yer yok ( ha bu arada bahsetmiş olduğum ibiza sportourer sis farı )

9. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Yeni konu açmiyim dedim,

Benim aracım Stylance donanım. Özünde sis farı var :) Fakat cupra tampon takılmış ama sis farı olmayanından.

Ben şimdi aracıma sis farı taktırabilirmiyim? Ücreti ne olur acaba bi bilgisi olan varmı? Yoksa direk servisin yolunumu tutiyim :)

Sayfayı Paylaş