ibiza sis farı hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ibiza sis farı hakkında

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında lsg33 tarafından paylaşıldı.

1. lsg33

lsg33
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle herkeze kazasız belasız sürüşler. benim sorum şu sis farlarını değiştirmek isityorum ama bunu nasıl yapabiliri bilmiyorum yadımcı olabilirseniz sevinirim....

2. aspava983

aspava983
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    neyini değiştirmek istiyorsunuz komple değiştireceksen parçacıya gidip yenisini alacaksın elektrikçiye gidip taktıracaksınız

3. lsg33

lsg33
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sis farlarının ampüllerini değiştirmek istiyorum ama bir türlü sökecek var olan lambalara ulaşamadım nereyi sökmem lazım.....

4. JoSepHH23

JoSepHH23
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    ön sıs farının cercevesınde bıtane vıda tutuyor onu vıdayı cıkar gecmelıdır o oraya kendıne dogru cek cıkart sıs farınıda 2 tane vıda tutar onlarıda cek cıkar arkasında soket var onuda cıkar sısın arkadasındakı yerı cevır kendıne cek bu kdr :)

5. lsg33

lsg33
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yardım için teşekkürler ama sis farının çevresindeki vida farı ayarlamak için kulanılıyo diye biliyorum ama yinede bidaha deniyim

6. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hesi bukadar...

7. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hepsi bukadar...

8. lsg33

lsg33
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ya bu işi bilen arkadaşlar bahsettiğiniz vidayı çeviriyom çeviriyom çıkmıyo vida yerinden ki çıksa bile öğle çekip çıkarılacak bi yer yok ( ha bu arada bahsetmiş olduğum ibiza sportourer sis farı )

9. Birkan6161

Birkan6161
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    Yeni konu açmiyim dedim,

Benim aracım Stylance donanım. Özünde sis farı var :) Fakat cupra tampon takılmış ama sis farı olmayanından.

Ben şimdi aracıma sis farı taktırabilirmiyim? Ücreti ne olur acaba bi bilgisi olan varmı? Yoksa direk servisin yolunumu tutiyim :)

Sayfayı Paylaş