Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza sc 1.2 tsi dsg aldım

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Goldman tarafından paylaşıldı.

1. Goldman

Goldman SCW Üyesi

7
    0
    1
    henüz kullanmadım aracı kaporasını ödedim pazartesi alıyorum fakat fatura kesim işlemi falan başladı araç opsiyonlandı kesin alıyorum bir türlü pazarlık yapamadım şu seatla neredeyse bütün araçlarda güzel bir indirim yakalamama rağmen adam gibi bir indirim olmadan ibiza sc yi tercih ettim ki içimden gelen araç da buydu açıkcası sadece park sensörü hediye ettiler bir de araçta 17 inç jantlar var.bir kaç sorum olacak

cam filmi çektirmeme gerek var mı sizce zaten karartılmış camlar var ama yine de biraz daha koyu olsa hoşuma gider diye düşündüm. bir de 17 inç jantların yakıta ve yol tutuşuna etkileri nasıl olur sizce şimdiden çok teşekkür ederim

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Aracın hayırlı olsun öncelikle bence polislerle kanka olmak istemiyorsan cam filmine gerek yok ddiğin gibi arka camlar zaten karartılmış ;)

3. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    Hayırlı olsun..Kazasız belasız kullan..:)

4. umit

umit SCW Üyesi

164
    37
    28
    hayırlı olsun cam filmi zevkine kalmış

5. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Hayırlı olsun, kazasız belasız binin.

6. Goldman

Goldman SCW Üyesi

7
    0
    1
    teşekkür ederim hepinize aracım beyaz renkte jantlara mat siyah kaplama yaptırsam nasıl görünür peki sizce fikriniz nedir bu konuda

7. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    Mat siyah yerine piano black boyat bence:)

8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    mat siyah değil de parlak füme hoş durur gibime geliyor hatta ben de ciddi ciddi düşünüyorum boyatmayı bu renge :)

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  9. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın yeni arabanızı.

10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    aracın hayırlı olsun. Ankara cuma buluşmalarında senide görmek isteriz:eek:key:

Sayfayı Paylaş