Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Reference Bluetooth ekletme yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eagleemre92

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Foruma yeni katıldım. İlk konumu açıyorum yanlışlık yaparsam mazur görün :)

Sormak istediğim soru şu;

2015 model Ibiza 1.2 Reference aracım var. Aracıma Bluetooth fonksiyonu ekletmek istiyorum. Servisi aradığımda ekleyemiyoruz cevabını aldım. Yetkili serviste bluetooth ekletemez miyim arabama ? Gerçekten ekleyemiyorlar mı ?

Veya servis dışında bir yolu var mıdır bu işin ?

Teşekkürler.

Teyp değişmesi gerekli veya aux çıkışını bluetooth a çeviren aparatlar mevcut onlardan alabilirsiniz.

Araçta Aux çıkışı da yok malesef :/ bu teyp değişimini serviste yapıyorlar mı yapılıyorsa ücreti konusunda fikriniz var mı ?

Arkadaşlar merhaba,
Foruma yeni katıldım. İlk konumu açıyorum yanlışlık yaparsam mazur görün :)

Sormak istediğim soru şu;

2015 model Ibiza 1.2 Reference aracım var. Aracıma Bluetooth fonksiyonu ekletmek istiyorum. Servisi aradığımda ekleyemiyoruz cevabını aldım. Yetkili serviste bluetooth ekletemez miyim arabama ? Gerçekten ekleyemiyorlar mı ?

Veya servis dışında bir yolu var mıdır bu işin ?

Teşekkürler.
Sizi ilk üyeler kısmından tanımak isteriz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Merhaba,
Peki arabama AUX girişi ekletebiliyor muyum serviste ? Bunun hakkında bilgisi olan var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt