Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Klima Sorunu

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Apocalyptica tarafından paylaşıldı.

1. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    Arkadaşlar klimaya gazı bittiği için gaz bastık polen filtresini değiştirdik klima komprosürüde çalışıyor ama iki sorunum devam ediyor

1- Klima hala soğutmuyor gibi. leonum vardı önceden buz gibi olurdu bu çok ılık gibi. Econ tuşuna basınca da sıcaklığın azalması gerekirken değişmiyor gibi

2- Klima ekranında tüm ekran yanıp sönmeye hala devam ediyor.

Cevaplarınızı bekliyorum...

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Aracın Modeli ne tam olarak?

3. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    Ibiza 1.4 referance 2006 model

4. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Leon la ibizanın klimaları güncel kasalarında aynı gibi (kullandığım için biliyorum) ama bi önceki kasada nasıl bilmiyorum fakat hiç de şikayet duymadım.. soğutmuyorsa bi sıkıntı var demektir.. Bi arkadaşın Bravosu var 2000 model gaz doldurttuk, kompresöre bakım yaptırdık, temizlendi, kayışı değişti ama bi netice alamadık o da senin gibi ılık oluşundan şikayetçi idi.. Kışın sıcağı çok iyiydi motor ısınmadan ısıtıyordu ama yazın soguğu pek de rahat olmuyor çoğu zaman cam açıyorduk..

5. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    evet sorun aynıda çözümü varmı :)

6. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83

yanıp sönme arızası ile bende karşılaşmıştım. sol sis farının arkasında bulunan klima kontrol ünitesini kontrol ettirmek lazım. geçmiş olsun.

7. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    teşekkür ederim hocam yanıp sonme sorunu çözüldü:)

Klimanın gazı tamam komprosörde çalışıyor soğutmayı neden yapmıyor o kaldı geriye

8. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    basılan gazın ne oldugunu biliyormusun belki evlerde kullanılan gazdan falan bastılar ucuz falan diye onu bi araştır derim...

9. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Komple klimayı değiştir dediler o da bayağı tuzlu arabayı satmayı düşünüodu.. Camlar açık dolaşıyor ama ibizacı arkadaşlar dan muhakkak bu konuda tecrübeli olanlar vardır yardımcı olacaklardır..

10. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    biraz safça bi soru olabilir ancak komprosörün çalıştığını nasıl anlıyorsunuz?

Sayfayı Paylaş