Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza kapı kolu ve aynlara

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında carambole7 tarafından paylaşıldı.

1. carambole7

carambole7 SCW Üyesi

99
    37
    18
    merhabalar

seat ibiza elegance sahibiyim yani refence şu kapı kolları ve aynların naylon gibi rengi çok kafama takılıyor piona black parlak siyah renk yaptırmak istiyorum önerilerniz varmı netten falan satın alabileceğim bir yer varmı ?

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Sanırım Yeni Kasa Polo İçin Satılıyor Onlarla Aynı Galiba Muhtelif Alışveriş sitelerinde Var.. Sahibinden, Gittigidiyor. v.s..

3. carambole7

carambole7 SCW Üyesi

99
    37
    18
    ilgilendiğin için çok teşşekkür ederim abi kırmızı arabaya siyah yapmayı düşünüyom sence nasıl olur ? en kısa zamanda halledip fotoğraflı yüklücem

4. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Senin Araba için Güzel olurda Ben Sade olmasından Yanayım Zaten Senin ARaç bu Haliyle, Yeterince Güzel Onun Yeri "Outoemocion" yada SEAT Sport Yazdırırdım Kapılara Siyah Küçük Puntolarla:eek:key:[​IMG]

5. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    piano black çok yakışacaktır kırmızı araçta

6. carambole7

carambole7 SCW Üyesi

99
    37
    18

off abi naptın sen ya :D süper fikir valla sen yazınca direk kadının sesi aklıma geldi içim ürperdi, neresine yaptırayım sence kapının ?

evet bende öyle düşündüm ama bi kaç aksesuarcıya sordum kapı kollarıyla beraber 150 tl falan fiyat çıkardılar çok pahalı geldi varmı netten falan bildiğin tedarik edebileciğim bi yer ?

7. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    herhangii Bir Reklamcıya Gitsen yazılır..:eek:key:

Bunu beğendi. carambole7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş