Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

IBIZA kampanyası

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Seat küçük sınıftaki temsilcisi Ibiza'nın 1.4 lt 85 HP Reference versiyonunda 1.500 TL'ye varan indirim kampanyası başlattı.

Doğuş Otomotiv tarafından ithal edilen Seat’ı küçük sınıfta temsil eden Ibiza modelinin 1.4 lt 85 HP Reference versiyonunda tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatlarında 1.500 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. 26.700 TL’den satışa sunulan araçta ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, manuel klima, elektrikli ön camlar, elektrikli aynalar standart donanımda yer alıyor.

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Polo karşısında cazibesi biraz daha artmış..
    teşekkürler.. :)

3. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Gayet şık :)

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    poloyla çarpıştırıyolar
    hadi bakalım

5. salihanik

salihanik SCW Üyesi

11
    0
    1
    polo arabami yahu

6. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Polo araba değilse, Ibiza'nın temelleri araba değil :)
    "Polo araba mı?" diyen biri için Yarısı hatta daha fazlası Polo olan bi arabaya binmek yanlış karar olmuş.

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    eski kasa ibiza cordobalar polo ile aynı şase ve alt takımlara sahip oldugunu biliyordum da yeni ibiza ile yeni pololarda bu durum geçerli mi ? hiç merak edip bakmadım da eskisi ama dediğin gibi yarısı hatta yarıdan fazlası aynı cordoba ibiza polo fabia belki birkaç tane daha var

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    aynen..

9. crawlinq

crawlinq SCW Üyesi

210
    0
    16
    Bu 2010 İbizalardan Almayı Düşünüyordum.Ama 1.4 versiyonlarında çekiş problemi yaşadığını öğrenince vazgeçmenin eşiğine kadar geldim.

Sayfayı Paylaş