Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza için krom bagaj çıtası

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında üstad tarafından paylaşıldı.

1. üstad

üstad SCW Üyesi

16
    7
    3
    S.A..
    2004 ibiza signo için krom bagaj çıtası yaptıran var mı. Varsa paylaşırsanız sevinirim. Ve nereden bulabilirim... Teşekkürler

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    nasıl bi cıta spoiler mi bagajın neresine olacak cıta

3. üstad

üstad SCW Üyesi

16
    7
    3
    bagajın altında solda seat sağda ibiza yazan yerin altına boydan boya gelecek şekilde krom çıta. Yeni passatlarda var mesela. çoğu arabada sonradan yaptıran gördüm.

4. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    evet var hazır satılıyor.linkte verebilirim ama net zayıf sadece bu sayfa açık.ben size tavsiyem krom yerine krom cıta tarzında 3 m film cektirebilirsiniz.carbon,carbon krom vs... aracı kromlaştırmak basitleştirir.gene de son söz sizin :)

5. üstad

üstad SCW Üyesi

16
    7
    3
    Merak ediyorum ibizada nasıl durur diye. krom ayrıntı çom sevmem ama bagaja yapılan iyi duruyor arabalarda. Daha sonra linki paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler..

6. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    resimlerde senin ibizanı örnek göstermiş...bilgi amaçlıdır karar verirsen kaliteli bir link bulur alırız.şimdi kromla arac rengi uyumuda var.her renge krom yakışmaz kanaatındeyım
    ebaydan alırız :) no sıkıntı
    ibiza_6l_heck_6.jpg

Son düzenleme: 27 Temmuz 2015
  7. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Ben gittigidiyor sitesinden yanlış hatırlamıyorsam 40 liraya almıştım. Ama sizin aracın model yılına göre var mı bilmiyorum.
    İsterseniz o siyeye bir bakın.

8. üstad

üstad SCW Üyesi

16
    7
    3
    Teşekkürler. Aracın motoru hiç tat vermiyor. 1.4 olduğu için mi yoksa benim arabada mı sıkıntı var bilmiyorum. Konulara bakıyorum yoksa konu açacağım.

9. goku

goku SCW Üyesi

1.035
    881
    113
  10. dmts

dmts SCW Üyesi

320
    313
    63
    tabiki zevk meselesi ancak beyaz araçta krom aksesuar biraz yapay duruyor. aynı çıta ölçüsünde piano black kaplama yapabilirsiniz.
    nette bakıyorum istediğiniz ürüne 2008 sonrası olarak var. satıcıya mesaj atarak ölçüsü öğrenilebilinir, akabinde satış alınabilinir.

Sayfayı Paylaş