Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Gizli Özellikleri Açma ve Yazılım

Merhaba.Aracım 2016 ibiza 1.2tsi style paket.İnternette gizli özelliklerin açılabildiğini gördüm.Biraz araştırdım ama kendim yapamayacağımı düşündüm.Vag com falan anlayamadım yani.Bir de yazılımla ilgili bir sorum olacak.Yazılım yaptıran var mı? Yazılımından memnun mu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Gizli özellik için kablo almak gereksiz bence uğraşmayacak iseniz değmez
Yazılım yaptıran çok hiç pişman olan görmedim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam uğraşacak zamanım da yok aslında
Yani antepte bildiğim bir yer de yok bunları yaptıracak hani güvenilir bir yer bilmiyorum
Yazılımı da keza antepte nerde yaptırmak lazım bir fikrim yok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba.Aracım 2016 ibiza 1.2tsi style paket.İnternette gizli özelliklerin açılabildiğini gördüm.Biraz araştırdım ama kendim yapamayacağımı düşündüm.Vag com falan anlayamadım yani.Bir de yazılımla ilgili bir sorum olacak.Yazılım yaptıran var mı? Yazılımından memnun mu?

Ayni araca yazılım artırdım özelden merak ettiklerini sor caveplarim gizli özellik daha artırmanın ama

yazılım benim gariban cordoba da bile var memnunum..pistonları elimize alıncaya dek devam yanii :D

Geri
Üst Alt