Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Direksiyon Sertliği

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Mertkan tarafından paylaşıldı.

1. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    Benim arabada artık olmayan kalmadı.:Dİlk Önce fren'nim sertleşmişti.Servis'e götürdüm araç'ın sol ön disk hava yapmıştı.Bu seferde direksiyon sertleşti.Kullanılmayacak kadar sert değil ama ilk zamanlardaki yumuşaklığı yok.Nerdeyse bizim şirketteki clio'lardan farkı kalmadı(Clio'lar sayesinde kas yapmışlığım var :D ) Cuma günü için erya'dan randevu aldım.Direksiyon sertliği lastiklerim ile ilgili olabilir mi? Birkaç Hafta önce lastiklerimi 195 55 16 yapmıştım.Acaba direksiyonun hidroliğinin kaldırmama gibi bir şansı var mı? Vallahi arabanın böyle ufak tefek şeyleri beni sinir etmeye başladı.

2. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    hayal meyal hatırlıyorum hidroliğin arıza yaptığını tek siz olmamalısınız sık bir problem diye hatırlıyorum hallederler serviste 80 liralık bir parçaydı sanırsam gerçi garantiden değişir birde randevu kaç gün sonraya verdiler?

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Yok canım olur öle millet 215 lastik takıyor o arabalara tamam patlak lastik sertleştirirde onunla bi ilgisi olmadığına göre neyse geçmiş olsun :eek:key:

4. alikemal4242

alikemal4242 SCW Üyesi

413
    103
    43
    Lastiklerden olacağını sanmam çünkü benim arabada 205-55-16 lastik var ama bir sıkıntısı yok.Sana servis yolu gözüküyor gibi :)

Sayfayı Paylaş