Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBİZA cupra vs POLO gti

Aracı şemunla almaya gittiğimizde bende şok durumdaydım. İçini resimlerden baktıgım kadarıyla sevmiyodum kendi aracımın. Fakat insan kullanınca alışıyor seviyor kullanmadan aylarca binmeden yorum yapmamak lazım. Şuan aracımla aramda kan bagı var :) Tüm bakışları üzerinizde toplamak istiyor ve dikkat çekici olmak istiyorsanız Cupra ama sadelik isterseniz Polo. Ama spor araba birazda bakış çekmeli diye dusunuyorum. Şu reklam herseyi anlatıyor....

http://www.youtube.com/watch?v=s3hcMh-RjUw

love at first sight :)

polo gti ında koltuğuna oturdum..doğrdur iç kalite olarak önde gti ama cupradaki rahatlık ve haz onda yok..

05pologtigenevalive.jpg

01pologtigenevalive.jpg

polo kesinlikle sıradan bi araba değil

kaan bu arada 52000 tl ye gordugum polodakı jantlar resimdeki gibi degil bu jantın daha kucugu ve hatları bu kadar belırgın degıl

kaan bu arada 52000 tl ye gordugum polodakı jantlar resimdeki gibi degil bu jantın daha kucugu ve hatları bu kadar belırgın degıl

Kesinlikle bunu her marka yapıyor fuar için ya jantları buyutuolar yada dusuruolar arabayı yada photoshop ile oynuolar arabanın ustunde dogus otodan solemişlerdi cok resimde oynama yapıolar die...

İbiza gerçekten çok yakışıklı ama poloda öyle tipsiz bir araba değil. İçiyle dışıyla daha komple bir araba bence.

469789337817f791f955b.jpg

80302360.jpg

Bunlarda bence yapılacak max. işlemdir :)

Geri
Üst Alt