Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Cupra TSI Uygulamalarımız....

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında zafa38 tarafından paylaşıldı.

1. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Biliyosunuz Aracımda H&R yay kullanmıştım öylesine sert öylesine konforsuzduki 3 ay dayanabildim aracımdan söktüm ve yayları sattım. Coil alma düşüncesindeydim fakat fiyatı ve sagladıgı fayda pek orantılı değildi. Powerful garage orhuncum sağolsun gel birde EİBACH deneyelim dedi ben kefilim eger aynı sertlik olursa yaylar benim dedi kabul ettim 1 gun içerisinde yaylar geldi hemen montajlattım. Sonuç : Mükemmel. Arabanın sertliği neredeyse hiç artmadı... Sekme yok vurma yok ve süper düştü. Oranları -25mm -25mm olmasına ragmen tamamen H&R kadar düştü. Çok memnunum yaylardan cok güzel tatlı bi sertlik var. orjinalken bile vuruyordu süspansiyon ama şimdi hem düştü hem vurmada kalmadı Herkese öneriyorum. H&R den uzak durun Eibach dan şaşmayın....

2. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
  3. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
  4. swotr

swotr Misafir

güle güle kullan Safa.. güzel paylaşım olmuş fotolarla, aracın müthiş görünüyor :) .. Eibach a eğilimim arttı, bu normalde 3.5 luk di mi ? bir de sprintbooster farkettirdi mi ? fiyat bilgileriniide pm atabilirsen sevinirim :)

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    yazılımı yaptın mı?sprınt booster neden aldın safa

6. FRTDI

FRTDI SCW Üyesi

121
    13
    18
    Masallah kazasiz belasiz aracta yazilim var mi? Bide gecenlerde bi egzos muhabbeti gecmisti daha yapilmadiherhalde..

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    bu arada baska b konu da servıstekı seatsportların H&R soylemıstım yanlıslık oldu,kafa eıbach dusunup agız H&R kullanıyor dedım :) eıbach kullanıyor servısde seatsport adı altında

8. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Teşekkür ederim Endercim sağol.... Bizim cupraların yayları 3.5 veya 5 lik diye olmuyor değişik ölçüleri var. Zaten suan piyasada 2 tane yay mevcut biri H&R onun ölçüleri ön -25mm arka -40mm di Eibachlar ise -25mm -25mm yazıyordu. HR den bi farkını göremedim arka yine H&R kadar düştü ön ikiside aynı zaten. Sprintboosteri denedim evet güzel alet ama DSG lerde zararlı diye bir söylenti vardı denedim hoş ama fiyatına değicek bişey değil iade ettim. Eğer Çok ROlle cıkan biri değilsen hiç gereği yok Rollde birazcıkta olsa işe yarıyor. Bunun işi sadece normal gaz sinyali yerine 2 katı gaz vermesi yani fazla gaz vermesi. Tekrar söylüyorum gecikmeyi almıyor sadece fazla sinyal göndererek fazla gaz veriyor ben denedim tecribe ettim Gereksiz....

9. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Ozaman sadece üzerindeki isimleri farklı yay eibach ama üzerinde Seatsport yazıyor?

10. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Kazasız belasız kullanman nasip olsun kardeşim.

Sayfayı Paylaş