Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra TDI

türkiyedeki en hızlı dizel diye biliyorum. yanlış mı biliyorum?
Yapılı 335d'ler varsa daha iyi yürür abi bundan. Ama benimde bildiğim dizeller arasında en iyisi bu.
Şu 274hp'lik 2.0 dizel Leon'u çok merak ediyorum. Bir ara konusu olmuştu abi hatırlarsan.

Yapılı 335d'ler varsa daha iyi yürür abi bundan. Ama benimde bildiğim dizeller arasında en iyisi bu.
Şu 274hp'lik 2.0 dizel Leon'u çok merak ediyorum. Bir ara konusu olmuştu abi hatırlarsan.

Dizel makina olarak 5.0 V10 un üstüne tanımam :)

Aslında bir tane var. V12 TDI...

Ben motor olarak dedim. Leon WTCC TDI trafiğe çıkabilse vahşet olur :)
Bildiğim kadarıyla Çağlar (RED SHARK) siparişini vermiş.

---------- Post added at 16:59 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

Yani WTCC aracının değil de, benzer bir versiyonu galiba. 2.0 dizel 274hp demişlerdi.

Bildiğim kadarıyla Çağlar (RED SHARK) siparişini vermiş.

---------- Post added at 16:59 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

Yani WTCC aracının değil de, benzer bir versiyonu galiba. 2.0 dizel 274hp demişlerdi.

Bir link vs. varmı bu araç hakkında?

Konusu vardı forumda. Konu içinde araç hakkında resmi bir link yok. Konunun linkini bulursam eklerim.

çağlar yazmıştı kendi konusunda.araç hakkında teknik bilgi vesaire yok.

Dizel makina olarak 5.0 V10 un üstüne tanımam :)

Aslında bir tane var. V12 TDI...

alp senın bahsettıgın tdı motor lemanda audıye bırıncılık kazandıran ve lemanı dızel ıle kazanan ılk marka olma gururunu yasatan bır motor bu motoru yollara cıkartırken lemanda kı gucunden bıraz kıstılar yollarda 500 hp ve 1150n/m tork ıle cıkıyor aynen lemanda kı gıbı gelse cok fena olur

Geri
Üst Alt