Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Cupra Coilover

Konu, 'Mk2+Mk3 (1993-2002)' kısmında Eastanbul tarafından paylaşıldı.

1. Eastanbul

Eastanbul SCW Üyesi

15
    0
    1
    1999 model Ibiza Cupra2 aracıma coilover düşünüyorum.
    Marka, model hangisi alınmalıdır.
    Birde aracıma hangi aracın coiloverı uyabilir ya da direk Cupra2 için yapılmış olan mı alınmalıdır.
    İyi Forumlar...

2. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    forum kuralları gereği önce kendinizi üyeler bölümünde tanıtın

H_G ve kurtbil bunu beğendi.
  3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    raceland ın coıloverı var sertlık-yumusaklık ayarı olmayanı bıraz rahatsız ama fıyat olarak uygun

4. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Raceland çin malı ve cok ucuz fiyatı var sorun yaşarsın sakın öle bişi yapma...

5. Dawn

Dawn SCW Üyesi

84
    65
    18
    MK2 Golf uyumlu süspansiyon sistemleri senin aracınanda uyacaktır. 6k ibiza, mk2 Golf platformunda üretilmiş bir otomobildir.

Sertlik ayarı olmayan ucuz ürünleri pek önermiyorum bende.
    Fiyatı uygun olan KW nin modellerine bakabilirsin. Gerçi onlarda ne kadar uygun tartışılır ama. Kullanılabilir ürünler.

6. Eastanbul

Eastanbul SCW Üyesi

15
    0
    1
    Raceland çin malı, KW uygun ama tatminkar değil. Diğer ürünlerin fiyatları yüksek.
    Ne alıcaz peki :)
    Bir de ürünü alıp kutuyu açtığımda dandik gözükmesin gözüme istiyorum.
    Daha önce bikaç coil gördüm bildiğin oyuncak, güvenip asla takmam arabamın altına.
    2.el de olabilir benim için eğerki mk2 golf oluyorsa onlara da bakiyim sonuçta ibiza cupra2'den daha fazla piyasada mk2 golf araçlar...

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Neden Coilover desem? Amaç nedir

8. Eastanbul

Eastanbul SCW Üyesi

15
    0
    1
    ayrı ayrı amortisör ve yayla uğraşmamak, kafayı gömmek, ilerde kaldırırım düşüncesi.
    ama en büyük sorunum 5cm yay yetmiyor biraz daha basmam gerek.

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    cupra2 yı yayla basamazsın zaten 5 lık yayla bıle yuksek kalıyor.raceland dedım cunku sadece amacın arabayı basmaksa cok da rahat olmasada dıbıne kadar ındırebılıyorsun arabayı.fıyatı ucuzdur elınden cıkarmak ısteyıp cıkaramasan bıle en azından uzulmezsın verdıgın paraya.kw,blistein,h&r yazmayı bende bılıyordum ama fıyatları hem cok yuksek hemde elden cıkarılmak ıstense mk2 golf e kac kısı coıl takmak ıstıcek de satılıcak o malzeme :) cupra2 demıyorum bıle zaten turkıyede sayısı toplasan saglamıyla copuyle 20 yı gecmez heralde:)

10. Eastanbul

Eastanbul SCW Üyesi

15
    0
    1
    haklısın ben bu şekilde araştırmalarıma devam ediim öleyse teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş