Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra & Bocanegra ( Araç ve Renk Seçimi )

Sizce Hangisi?

• İbiza cupra - beyaz

Kullanılan: 12 10.6%
  • bocanegra - beyaz

Kullanılan: 24 21.2%
  • bocanegra - bordo

Kullanılan: 77 68.1%

• Kullanılan toplam oy
    113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Temizlik bakım konusunda beyazları tercih et derdim ama bocanegranında bordosu çok güzel duruyo oyum bocanegra bordo :)

Bordo Boca kardeşim, gittim gördüm, sevdim...

Beyaz araba tamam beyazın rahatlığı var ama artık piyasadaki on seat tan 7-8'i beyaz değişik renk olsun...

renginde değilim, kaplama işlemleri bu kadar iyiyken hiç renge takılma. hangisi en uyguna geliyorsa ve en donanımlı ise onu tercih et. 1 sene bindikten sonra istediğin renge bürünür devam edersin. Renk seçeneklerinde GMG'deki yanardöner mavi benim hayalim, fırsat bulabilirsem bir gün neden olmasın :D:D

boca olacaksa beyazdan başka her renk daha iyi durur bence :eek:key:
bende bordo derim bide mavi şerit çektinmi yer bordo gök mavi olur valla :D:D:D

İlk geldiklerinde teknik fark da vardaı Cupra ile Boca arasında, şu anda görebildiğim kadarı ile siyah ön tampon ve içeride ki B yazısı haricinde hiçbir fark yok ama 1500TL lik fark korunuyor. Cupra al, ön tamponu siyah yap, Cupranegra olsun :D

Senin niye sitenin tepesine bordo boca koydugun belli oldu:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt