Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Cupra Arka Tampon Arıyorum

kardeşim normal şartlarda maliyet isteğine göre değişiyo susturucu ,borunun çapı ,malzemenin krom olması vs. ama sana orta bi fiyat veriyim burda bu işte sayılı ustalardan nevzat usta var normalde ismi yeter ama sen bilmediğin için söyliyim işinde sayılı ustalardan anliyacağın yapacağı fiat 750 800 civarındadır ama dediğim gibi fiyat tamamen senin ne istediğine bağlı :D

kardeşim normal şartlarda maliyet isteğine göre değişiyo susturucu ,borunun çapı ,malzemenin krom olması vs. ama sana orta bi fiyat veriyim burda bu işte sayılı ustalardan nevzat usta var normalde ismi yeter ama sen bilmediğin için söyliyim işinde sayılı ustalardan anliyacağın yapacağı fiat 750 800 civarındadır ama dediğim gibi fiyat tamamen senin ne istediğine bağlı :D

Cok tesekkur ederım kardesım yardımların ıcın :) bu egzost ısını chıp sonrasına ertelıyorum :D

naptın ön tamponu taktırmadın mı daha? resimleri koyda bir görelim :)

naptın ön tamponu taktırmadın mı daha? resimleri koyda bir görelim :)

Tampon Boyacıda dostum Usta tanıdık bıraz işi yogunmus bu ara bayram sonrası acelesı yoksa boyayınca ben arım senı kardesım dedı bende ne zman musaıt olrsan boya takalım abı dedım de telefon beklıoruz ondan :)

Evt bılıyorum sahıbındende favorılerımde duruyor sizin tamponunuz :D Bakalım ön cuprayı sans eserı buldum belkı oda düşer :D

bol sanslar diliyorum o zaman :) 3 yildir ben haric kimse cupra arka tampon satmadi valla; ben kendi tamponumu almanyadan getirtmistim. bir de ingiltereden bir tane daha bulmustum onu da sonra tekrar yurtdisina satmistim.

bol sanslar diliyorum o zaman :) 3 yildir ben haric kimse cupra arka tampon satmadi valla; ben kendi tamponumu almanyadan getirtmistim. bir de ingiltereden bir tane daha bulmustum onu da sonra tekrar yurtdisina satmistim.

Sen ne kadara getırtmıstın almanyadan acaba =? :)

Geri
Üst Alt