Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Copa PLuS 1.2 TSI

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında noyan tarafından paylaşıldı.

1. noyan

noyan SCW Üyesi

7
    1
    3
    Merhaba Arkadaşlar.

Forumunuza yeni katıldım. Önümüzdeki 2 gün içerisinde İbiza Copa PLuS M 1.2 TSI aracım elime geçecek. Araca yapabileceğim dış ve iç görünümlü modifiyeler nelerdir acaba bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Forumu incelediğimde bi arkadaş dokunmatik teyp taktırmış o epey güzel olmuş fakat direksiyonun ses kumandasıyla uyumlu değilmiş o biraz üzüntü verici olmuş. Arabanın iç kapı kollarına yapılacak aydınlatmanın fiyatı ne olur bunu merak ediyorum bir diğeri de ibizanın orjinal sitesinde arka sport tampon var böyle siyah ızgaralı falan onun benzeri ve fiyatı uygun tamponlar var mıdır var ise nerede bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Mesajımı okuduğunuz için de teşekkür ederim. ( Öneriler Öğrenci Bütçesine Göre Gelirse Daha Tatlı Olur : ) )

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    öncelikle kendini üyelerimiz bölümünden tanıtır mısın

3. noyan

noyan SCW Üyesi

7
    1
    3
    Tamam, bir çok üye gibi kurallar kısmını okumadan yola çıktığım için böyle birşey olduğunu bilmiyordum. Hallettim :)

Bunu beğendi. eneserol bunu beğendi.
  4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kardeşim kapı aydınlatmalarını dursun var sitemizin tescilli elektrikçisidir sana öğrenci işi bişeyler ayarlar tekrara hayırlı olsun araban

5. noyan

noyan SCW Üyesi

7
    1
    3
    teşekkürler hocam bi konuşayım o zaman kendisiyle.

6. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    aracın öncelikle hayırlı olsun, hoşgeldin foruma dış modifiyeden bahsedecek olursak aracın beyaz ise ilk tavanı kaplatmadan başla, sonra gerisi gelir zaten...

7. noyan

noyan SCW Üyesi

7
    1
    3
    teşekkürler hocam sen de zamanında konu açmışsın bununla ilgili sonra yapmışsın biraz araştırdım, yalnız siyah folyo kaplama arabaya yakışsa da benim pek hoşuma gitmiyor yine de teşekkür ederim önerin için.

Sayfayı Paylaş