Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6l ses sistemi???

2. seçenek tam benlik 1 anfi 2 takım mid ;) Lise zamanı kadıköyde bol bol günde min. 6 saat bir fiil counter sektörüne yıllarımı vermedim diyemem :)

mehmet şahin diye bi arkadasım vardı da ona çok benziyosun counter strike dan tanısıyoruz senoyna.com dan sorayım dedim :)

Arkadaşlar yeni konu açmadan burdan sormak istedim
Bende 2008 Ibiza stylance aldım mht83 arkadaşımız gibi bende orta halli bi sistem yapmak istiyorum
Bugün esnafın biri bizim araçlara slim componentler haricinde diğerlerinin uymayacağını söyledi bu doğru mu?

maslak sanayi 2. kısımda movidek kenan var istersen bi görüş hem akıl hem fiyat alırsın

saol gültekin hocam dün akşam cadence in flash serisi slim midleriyle kasnak falan yapmadan hallettik:)

Merhaba arkadaşlar,
Farklı konu açmamak için buraya yazıyorum.

Arkadaşıma arka kapılarda hoparlör yok diye bahsedince hediye olarak Ibiza'ma aşağıdaki hoparlörleri satın almış.
Konuların içinde okudum ama yinede sormak istedim, arka kapılara uygun mudur aşağıdaki hoparlör?

Pioneer TS-G1321i

Woofer ebatı: 13,0 cm
Boşluk Ölçüsü: 121,0 mm
Montaj Derinliği: 45,5 mm
Nominal Giriş Gücü: 35 W
Empedans: 4 Ohm

Teşekkür ederim,

Geri
Üst Alt