İbiza 2007 klima fan motoru çalışmıyor? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

İbiza 2007 klima fan motoru çalışmıyor?

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında coccinea tarafından paylaşıldı.

1. coccinea

coccinea
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar, benim tavsiyemle 2007 model bir ibiza aldık arkadaşıma 1 hafta kadar önce;

ancak sanırım önceki sahibi polen filtresiz gezmiş bir süre; dolayısı ile pislik fan motorunu durdurmuş.

fan motoru yanık mı; pislik sebebiyle sıkışık mı bilmiyoruz ama, servisten fiyat alan arkadaşıma; 250 TL işçilik ve 505 TL fan fiyatı vermişler.

bu paralara serviste bu işi yaptırmak biraz fazla olacağından; bu işi yapan, yada nasıl söküldüğünü tarif edebilecek olan arkadaşlarımın engin bilgilerine ihtiyacım var.

hatta benim cordobamın fan motorunda da vibrasyon hissediyorum; korku kaplamaya başladı içimi... :confused:

2. oğuzk

oğuzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    İşçiliği çook zor bilmeyen usta göğüs söker.

Ben çıkma aldım işçilik dahil 150TL'ye hallettim

3. coccinea

coccinea
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    çok iyi fiyata halletmişsin gerçekten. peki değiştirirken fanı nereleri sökmek icap etti? torpidonun üstü mü söküldü mesela yoksa sadece kapaklı torpido gözü mü?

4. oğuzk

oğuzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Torpidonun içinide söktü yan tarafıda.kapak zaten kolay

5. coccinea

coccinea
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    fan motoru pisliklerden kilitlenmis arkadaslar. acildi temizlendi toplam maliyet 150 TL seklinde hallettiler. cvplara tesekkur ederim.

6. ofb37

ofb37
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    43
    gecmiş olsun..

Sayfayı Paylaş