ibiza 1.2 tsı style aracıma navigasyon? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ibiza 1.2 tsı style aracıma navigasyon?

HAKANAY

Kayıtlı Üye
iyi günler merhaba herkese.bi konu hakkında bilgi almak istiyorum.ibizaya orijinal navigasyon takılabiliyo mu, fiyatı nedir, piyasadan herhangi bir navigasyon alıp taksam garanti için sıkıntı olur mu?yardımcı olursanız sevinirim.uzun yola çok çıkıyorum.

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
herhangi bir navigasyon garanti sıkıntısı yaratır orjinal olarak tomtom takıyor servis bir sorun derim

tugra kazım

Kayıtlı Üye
aracınızın garantisi devamediyosa servis sorun cıkarta biliyor farklı markalarda yoksa en kolayı portatif bagımsız bi naviyle işini görebilirsin

kartalca60

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibizaya normal 150 200 tl civarı bir navigasyon takabilirmiyiz cama veya konsola...nette satılıyor ama araca bağlamak gerekiyor mu sigortalara veya başka biyere

kartalca60

Kayıtlı Üye
aracına navigasyon taktıran yok mu acaba...bakıyorum navigasyona ama 5 inç mi iyi olur 7 inç mi acaba 7 inç büyükmü olur ibiza için

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
ben samsung note 2 kullandım :) telefon varken gerek duymadım ekstra navigasyon takmaya :) ama orta konsola multimedya ekran takacağım araştırmalarım devam ediyor.