Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza 1.2 tsı style aracıma navigasyon?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında HAKANAY tarafından paylaşıldı.

1. HAKANAY

HAKANAY SCW Üyesi

34
    5
    8
    iyi günler merhaba herkese.bi konu hakkında bilgi almak istiyorum.ibizaya orijinal navigasyon takılabiliyo mu, fiyatı nedir, piyasadan herhangi bir navigasyon alıp taksam garanti için sıkıntı olur mu?yardımcı olursanız sevinirim.uzun yola çok çıkıyorum.

2. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    herhangi bir navigasyon garanti sıkıntısı yaratır orjinal olarak tomtom takıyor servis bir sorun derim

3. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    aracınızın garantisi devamediyosa servis sorun cıkarta biliyor farklı markalarda yoksa en kolayı portatif bagımsız bi naviyle işini görebilirsin

4. yury

yury SCW Üyesi

72
    8
    8
    ben görmedim ibizada navigasyonlu teyp

5. kartalca60

kartalca60 SCW Üyesi

105
    17
    18
    arkadaşlar ibizaya normal 150 200 tl civarı bir navigasyon takabilirmiyiz cama veya konsola...nette satılıyor ama araca bağlamak gerekiyor mu sigortalara veya başka biyere

6. kartalca60

kartalca60 SCW Üyesi

105
    17
    18
    aracına navigasyon taktıran yok mu acaba...bakıyorum navigasyona ama 5 inç mi iyi olur 7 inç mi acaba 7 inç büyükmü olur ibiza için

7. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    ben zamanında araca teyp getirimiştim 6.5 inç içinde navigasyonda vardı aracınız makyajlı kasa değilse bi düşünün derim

8. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    ben samsung note 2 kullandım :) telefon varken gerek duymadım ekstra navigasyon takmaya :) ama orta konsola multimedya ekran takacağım araştırmalarım devam ediyor.

9. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    benim taktığım şuydu yakında tekrar getirtmeyi düşünüyorum:

parsef ve ULU bunu beğendi.
  10. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    bende düşünüyorum aynen bundan, geri vites desteği varmı acaba? maliyeti nedir?

Sayfayı Paylaş