Hyundai Kapı Kolları Ve Ayna Boyama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Hyundai Kapı Kolları Ve Ayna Boyama

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim aracı bilen bilir bunun ben kapı kolları aynalar ve çıtaları boyatmayı düşünüyorum beyaza sizce önerileriniz nedir nasıl olur birde tahmini fiyat söyleyebilecek olan varmıdır

Benim Araç

Kapı Kolları Boyalı Olan Örnek

Uploaded with ImageShack.us

tugra kazım

Kayıtlı Üye
daha maas gelmeden harcamaya başladıkk desene dursun fatihh böyle iyi cokta hoş durmuyor bencede :eek:key:

fatihyksel

Kayıtlı Üye
daha maas gelmeden harcamaya başladıkk desene dursun fatihh böyle iyi cokta hoş durmuyor bencede :eek:key:
kafaya koydum abi ilk maaş arabaya gidecek kaçarı yok o zaman arka pandizotu değiştiririm abi netten bi pandizot buldum yanlız onun içinde 4 dene oval hoparlör ilazım yanına gelirim gayrı alacam pandizot bu

Uploaded with ImageShack.us

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kapı kollarını ve aynayı boyatacaksan Fatih bence Yan çıtalarıda boyattır eğer tanıdık bi ustan yoksa en az 200 lirayı gözden çıkart:eek:key:

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Kapı kollarını ve aynayı boyatacaksan Fatih bence Yan çıtalarıda boyattır eğer tanıdık bi ustan yoksa en az 200 lirayı gözden çıkart:eek:key:
kapı aynalardan çok burdan sonra aklıma çıtalar yatmaya başladı bi kaç yerde gördüm kayseride bulabilirsem kapı kollarını krom yapacağım abi