Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hyundai Kapı Kolları Ve Ayna Boyama

fiyat ucuk bence kabartma felan olsa neysede düz sunta veya mdf dir bu kalıp belli saten plastigi sök eski sanayide 20 tl ver kestir ustüne sünger küması ger maksimum 40 tl -45 ver hatta hndai yazısınıda işlerler ama kapartmalıysa bu fiyat eder bunu erciyes siteleri ve ya sahabiyede 60 mısa satıyolar

aynalar hariç boyatırsan güzel olur ama 200 tl ya yakın gider ve mutlaka baştan konuş normal astar atmasınlar plastik astarı atsınlar yoksa kısa süre sonra boyada kavlamalar başlar çok çirkin oluyor oda,,,

pandizot olayıda kazımın dediklerine göre hareket et bem arkada 4 hopp ne yapacak 2 yetmezmi,,,

aynalar hariç boyatırsan güzel olur ama 200 tl ya yakın gider ve mutlaka baştan konuş normal astar atmasınlar plastik astarı atsınlar yoksa kısa süre sonra boyada kavlamalar başlar çok çirkin oluyor oda,,,

pandizot olayıda kazımın dediklerine göre hareket et bem arkada 4 hopp ne yapacak 2 yetmezmi,,,

anladım abi o zaman işinin ehli bi kaportacıyla konuşmak lazım pandizot olayında da aslında hoparlörler fazlada benim ilgimi çeken tek pandizottaa logoyla ismin yazması oldu abi güzel gözüktü :)

kendin yaptır bir tanede hyundai amblemi yapıştır olsun bitsin daha güzelleri vardır eminim

anladım abi o zaman işinin ehli bi kaportacıyla konuşmak lazım pandizot olayında da aslında hoparlörler fazlada benim ilgimi çeken tek pandizottaa logoyla ismin yazması oldu abi güzel gözüktü :)
kuması ayarla yazının yerini belirle kapalı carsıda nakışcı var yarım saatde dikip verir eline yazıyı :eek:key:

Geri
Üst Alt